شاهین شهرداری بندر بوشهر و آینده ای درخشان / صعود نزدیک است

نام و آوازه شاهین و خواسته به حق هواداران این تیم باعث شد تا با همت شورای اسلامی شهر بوشهر و شهردار بندر بوشهر بار دیگر احیای مجدد شاهین در دستور کار قرار بگیرد و با حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در عرصه رقابتهای کشوری بار دیگر شور و نشاط به هواداران این تیم تزریق شود.

پس از صعود حماسی شاهین در سال ۸۸ به لیگ برتر و حضور سه ساله این تیم در لیگ برتر باشگاههای کشور دوران افول این تیم پرطرفدار آغاز شد کاستی های مدیریتی و مشکلات مالی تا جایی رسید که این تیم پرطرفدار تا آستانه انحلال پیش رفت.

اما به واقع نام و آوازه شاهین و خواسته به حق هواداران این تیم باعث شد تا با همت شورای اسلامی شهر بوشهر و شهردار بندر بوشهر بار دیگر احیای مجدد شاهین در دستور کار قرار بگیرد و با حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در عرصه رقابتهای کشوری بار دیگر شور و نشاط به هواداران این تیم تزریق شود.

شاهین شهرداری که سال گذشته علیرغم شایستگی نتوانست به لیگ دسته یک صعود کند، فصل جاری را با همه فراز نشیب ها، خود را به دور دوم رقابتها رسانده است و با کسب نتایج دلخواه هم اکنون در آستانه صعود به لیگ دسته یک قرار دارد دیدار سرنوشت ساز روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه شاهین شهرداری بوشهر و اروند خرمشهر با حضور گسترده هواداران و مردم ورزش دوست بوشهر می تواند نقطه عطفی برای حضور مجدد شاهینی ها در لیگ دسته یک باشگاههای کشور باشد.

برنامه ریزی و مدیریتی صحیح در باشگاه شاهین شهرداری با حمایت های شهردار بندر بوشهر که ریاست هیات مدیره این باشگاه نیز بر عهده دارد باعث شده تا این تیم بخصوص پس از پیوستن حمید کللی فرد به عنوان سرمربی با کمترین حاشیه به دنبال کسب نتایج دلخواه باشد. این تیم و این مجموعه منظم در صورت صعود به لیگ دسته یک با تقویت بیشتر ساختارهای فنی و اداری می تواند یکی از مدعیان جدی برای رقیبان لیگ یکی باشد.

در این بین با آینده نگری باشگاه شاهین شهرداری بندر بوشهر تعدادی جوان مستعد در تیم بزرگسالان حضور دارند که نوید بخش روزهای درخشان تری برای فوتبال بوشهر می دهند. ساختار و تشکیل تیمهای نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید و حضور موفق آنها در رقابتهای کشور از جمله نکات مثبت و بارز حمایت سازنده شهرداری از تیم شاهین بوده است تا جائیکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران که اواخر سال گذشته به بوشهر سفر کرده با تقدیر از شهردار و همچنین مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بابت سازماندهی این در تمامی مقاطع روند صعودی این باشگاه را بخصوص در تیمهای پایه الگویی برای دیگر باشگاهها معرفی کرد و تداوم و تقویت این ساختار را زمینه ای برای شکوفایی استعدادهای فوتبالی این استان دانست.

امید می رود در سالهای آینده نیز این حرکت سازنده شورای اسلامی شهر بوشهر و مجموعه شهرداری بندر بوشهر در حمایت از این تیم پرطرفدار و همچنین دیگر تیمهای بوشهری تداوم یابد تا شور و نشاط سازندگی در عرصه فوتبال و ورزش و در نتیجه سالم سازی جامعه را بیش از پیش شاهد باشیم.

یادداشت:عبدالرضا کللی

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.