تقدیر شهردار بندر بوشهر از اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر به مناسبت روز شوراها/عکس

به مناسبت گرامیداشت روز شوراها، شهردار بندر بوشهر به همراه سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و جمعی از معاونین وی طی مراسمی با اهدای لوح سپاس و هدایا از اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر به عمل آوردند.

به مناسبت گرامیداشت روز شوراها، شهردار بندر بوشهر به همراه  سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی و جمعی از معاونین وی طی مراسمی با اهدای لوح سپاس و تقدیم هدایایی از اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،غلامعلی میگلی نژاد ضمن تبریک این روز به اعضای شورای شهر بوشهر گفت: : از جمله مصادیق عینی مشارکت ملی در فرآیند مدیریت و واگذاری امور به مردم همین شورهای اسلامی هستند.

 

 

شهردار بندر بوشهر افزود: شوراهای اسلامی نهاد مهمی برای ایجاد پلی میان مردم و خدمتگذاران خود هستند و در آیات قرآن و احادیث نیز به امر مشورت بسیار توصیه شده است که به برکت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی این امر در کشور ما نهادینه شده است .

 

 

رئیس شوررای اسلامی شهر بوشهر نیز ضمن گرامیداشت روز شوراها اظهار داشت: از شهردار  و پرسنل شهرداری بندر بوشهر به دلیل عملکرد بسیار مثبتی که در چند سال اخیر جهت عمران و زیبایی بوشهر انجام داده اند تشکر می کنم.

 

 

عبدالخالق برزگرزاده بیان کرد:بسیار خرسند هستیم که با همدلی و تلاش صادقانه ی اعضای شورای شهر با مجموعه ی شهرداری بندر بوشهر و با وجود رکود اقتصادی و کمبود اعتبار،طرح های عمرانی در بوشهر به خوبی اجرا شده به نحوی که موجب تغییر چهره ی شهر و رضایت شهروندان که صاحبان اصلی شهر هستندگردیده است.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.