مسابقه عکاسی فضای سبز خانگی برای شهروندان بوشهری

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر با هدف افزایش مشارکت شهروندان در توسعه ی فضای سبز شهری اقدام به برگزاری مسابقه ی عکاسی فضای سبز خانگی کرده است.

روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر با هدف افزایش مشارکت شهروندان در توسعه ی فضای سبز شهری اقدام به برگزاری مسابقه ی عکاسی  فضای سبز خانگی کرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر با اعلام این خبر گفت:برخي شهروندان در ايجاد فضاهايي سبز درون محيط زندگي خود خلاقيت هايي دارند كه اين موارد می تواند در فضاي سبز مطلوب شهري تغييرات خوبي ايجاد كند و الگويي براي ساير شهروندان باشد.

سامان نوذری بیان کرد:یکی از محورهای مسابقه معرفی گونه های خاصی از گیاهان آپارتمانی است که در مقابل گرما و کم آبی مقاومت بیشتری دارند زیرا بوشهر اکنون از کم آبی رنج می برد و شهروندان بوشهری باید به الگوهای بهینه ی مصرف آب توجه بیشتری داشته باشند.

وی تاریخ شرکت در مسابقه ی عکاسی فضای سبز خانگی را تا پایان اردیبهشت ماه اعلام کرد و اظهار داشت:تهیه ی تصویری از فضای سبز حیاط منزل و دیوار سبز،بام سبز،بالکن سبز و همچنین فضای سبز درون ساختمان ،مدیریت آب در نگهداری فضای سبز و استفاده از گونه های مقاوم به کم آبی از محورهای دیگر این مسابقه است.

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر گفت:علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند تصاویر خود را به ادمین کانال رسمی شهرداری بندر بوشهر به آدرس    https://t.me/joinchat/AAAAAEEoXF-13H9z_aFnOQ ارسال نمایند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.