مراسم تجلیل از کارگران زحمتکش شهرداری بندر بوشهر+تصاویر

همزمان با روز جهانی کار و کارگر در آیینی از کارگران زحمتکش شهرداری بندر بوشهر تجلیل شد.

همزمان با روز جهانی کار و کارگر در آیینی از کارگران زحمتکش شهرداری بندر بوشهر تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،دراین مراسم شهردار،تعدادی از اعضای شورای شهر،معاون عمرانی و خدمات شهری،مدیرعامل سازمان پسماند،مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی ،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی دیگر از مسئولین شهرداری بندر بوشهر و کارگران زحمتکش شهرداری بوشهر به همراه خانواده های ایشان حضور داشتند.

شهردار بندر بوشهر در این مراسم با تبریک روز کارگر گفت: بدون شک اگر تلاش های متعهدانه کارگران خستگی ناپذیر شهرداری بوشهر نبود بوشهر را این چنین زیبا و آباد نمی دیدیم.

 


غلامعلی میگلی نژاد ادامه داد:در واقع کار و فعالیت شبانه روزی کارگران این شهرداری، در کنار کارکنان و مسئولان شهرداری باعث ایجاد حرکتی جهادگونه برای داشتن بوشهری توسعه یافته شده تا در سایه این تلاش ها تک تک شهروندان بتوانند در رفاه و آسایش زندگی و از زیبایی های آن لذت ببرند.

 

در این مراسم، لوح سپاس از طرف مدیرکل خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به مسعود غلامزاده فرد مدیرعامل سازمان پسماند به عنوان سازمان برتر شهرداری بندر بوشهر در سال ۹۵ اعطا شد.

 

 

در پایان این مراسم با اهدا تندیس و لوح سپاس از طرف شهردار میگلی نژاد،اعضای شورای شهر ،مدیرعامل سازمان پسماند و برخی دیگر از مسئولین شهرداری از زحمات صادقانه ی کارگران متعهد شهرداری بوشهر تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.