راه اندازی ایستگاه مرکزی جدید اتوبوس واقع در میدان مطهری

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر از راه اندازی ایستگاه مرکزی جدید اتوبوس واقع در میدان مطهری(گل فروش های سابق)خبر داد.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر از راه اندازی ایستگاه مرکزی جدید اتوبوس واقع در میدان مطهری(گل فروش های سابق)خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،علی توسلی با اعلام این خبر افزود:این ایستگاه در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان مناطق جنوبی توسط ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی بوشهر راه اندازی گردیده که موجب تسریع و تسهیل در رفت و آمد شهروندان مناطق مذکور می گردد.

وی با بیان اینکه کاهش زمان توقف و انتظار مسافر یکی از اولویت های سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر است افزود:با راه اندازی ایستگاه مرکزی میدان مطهری شاهد کاهش محسوس زمان انتظار شهروندان مناطق جنوبی در ایستگاه های شهری خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر با  بیان اینکه این ایستگاه در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه راه اندازی می گردد اظهار داشت:از این تاریخ به بعد کلیه ی شهروندانی که که قصد جابجایی به مناطق جنوبی و بلعکس را دارند می توانند از ایستگاه میدان معلم به مقصد ایستگاه میدان مطهری جابجا و از آنجا با اتوبوس های خطوط مورد نظر به مقصد مناطق جنوبی اعزام گردند.

توسلی بیان داشت:با راه اندازی ایستگاه مرکزی میدان مطهری شاهد کاهش ترافیک در خیابان های مطهری و امام خمینی(سنگی)که یکی از پرترددترین خیابان های سطح شهر است خواهیم بود که همین امر نیز موجب تسریع در رفت و آمد شهروندان بوشهری خواهد گردید.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.