توسط شهرداری منطقه دو:

آغاز اجرای فاز دوم موزاییک فرش پیاده رو بلوار شهید یاسینی/عکس

شهرداری منطقه دو بندر بوشهر فاز دوم عملیات موزاییک فرش پیاده رو بلوار شهید یاسینی را آغاز کرده است.

شهرداری منطقه دو بندر بوشهر فاز دوم عملیات موزاییک فرش پیاده رو بلوار شهید یاسینی را آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهرار منطقه دو با اعلام این خبر افزود:شهرداری منطقه دو در ادامه ی ایجاد تحولات اساسی و رفع محرومیت از مناطق جنوبی بوشهر پروژه های فروانی را اجرا و برخی دیگر را در دست اجرا دارد.

آرمین پژمان الهی با تاکید بر نقش مثبت پیاده روها در ایجاد انگیزه در شهروندان جهت انجام ورزش و پیاده روی که تاثیر بسزایی در سلامت جسم و روح آنان دارد افزود:در همین راستا شهرداری منطقه دو با تلاشی خستگی ناپذیر و با وجود موانع  و سختی کار کمر به بهسازی پیاده روهای خیابان های مناطق جنوبی بسته است که انتظار می رود با اتمام این پروژه ها تاثیر مستقیم آنها را در زندگی شهروندان مناطق جنوبی شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه پروژه ی بهسازی بلوار شهید یاسینی در ۵ فاز اجرا می شود اظهار داشت:فاز نخست این پروژه  که ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی را شامل می گردید، اواخر سال گذشته به بهره برداری رسید و با آغاز سال جدید و تامین اعتبار لازم فاز دوم که شامل بهسازی پیاده رو در حد فاصل جنوب موزه دریانوردی تا کوچه مهر ۳۴ است آغاز گردیده است.

 

شهردار منطقه دو فاز سوم پروژه را بهسازی ضلع غربی از سه راه امامزاده تا موزه دریانوردی اعلام کرد و گفت:فاز چهارم نیز از موزه ی دریانوردی تا سرتل را شامل می شود و فاز نهایی شامل بهسازی پیاده رو حد فاصل سرتل تا سایت راهدار را در برمی گیرد.

وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه از منابع داخلی شهرداری بندر بوشهر تامین شده است تصریح کرد:شهرداری منطقه دو اجرای این پروژه را با متراژ ۱۲۹۵ متر مربع آغاز کرده و تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رساند.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.