شهردار بندر بوشهر:

آمادگی کامل شهرداری جهت اجرای برنامه های پایتخت کتاب در بوشهر

شهردار بندر بوشهر درباره ی اهمیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت:کتاب یکی از مهم ترین ابزارهای فرهنگی است که همواره عامل مهمی در تضمین رشد و پویایی جوامع بشری بوده و هست .

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار بندر بوشهر درباره ی اهمیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی گفت:کتاب یکی از مهم ترین ابزارهای فرهنگی است که همواره عامل مهمی در تضمین رشد و پویایی جوامع بشری بوده و هست .

غلامعلی میگلی نژاد با بیان اینکه میزان توجه به کتاب و کتاب خوانی، نشانگر رشد فرهنگی و ملی هر کشور است افزود:بندر بوشهر بندری تاریخی با گذشته ای درخشان در زمینه علم و فرهنگ است که شهروندان فهیم آن از گذشته های دور تا کنون به علم و دانش نگاه ویژه ای داشته و دارند.

وی با پر اهمیت خواندن انتخاب بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران اظهار داشت:این اتفاقی مهم و مبارک برای گسترش فرهنگ و دانش در سطح نه تنها شهر بوشهر که استان بوشهر است و با برنامه ریزی های دقیق می توان از نتایج مثبت این رویداد بزرگ فرهنگی سود برد.

شهردار بندر بوشهر با اشاره به اینکه کتاب احیا کننده و حافظ اندیشه های والا و معرفت انسانی است تصریح کرد:در بوشهر ظرفیت ها و پتانسیل های فروانی جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و مردم دانش دوست آن حتما از این فرصت استثنایی استفاده خواهند کرد.

میگلی نژاد از آمادگی شهرداری بوشهر برای اجرای برنامه های ویژه ی طرح پایتخت کتاب خبر داد و افزود:مجموعه ی شهرداری بندر بوشهر با تمام توان مشغول خدمت رسانی به شهروندان بوشهری هستند و به صورت ویژه ای با ارائه ی برنامه های منسجم و هدفمند جهت اجرای هر چه بهتر و مطلوب تر طرح های پایتخت کتاب و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در  بوشهر فعالیت می کنند.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.