جابجایی ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان آزادی نیازمند اعتبارات استانی/ایجاد حصارکشی برای نگهداری سگ های ولگرد

شهردار منطقه دو شهرداری بندر بوشهر در گفتگوی رادیویی برنامه پژواک به سوالات و دغدغه های شهروندان منطقه ی دو پاسخ داد.

شهردار منطقه دو شهرداری بندر بوشهر در گفتگوی رادیویی برنامه پژواک به سوالات و دغدغه های شهروندان منطقه ی دو پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار منطقه دو  در پاسخ به گلایه ی برخی شهروندان مبنی بر وضعیت نامطلوب ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان آزادی گفت:این دغدغه ای به حق است که شهرداری بوشهر نیز با جدیت پیگیر این موضوع بوده و با ارسال نامه های متعدد به شرکت ها و سازمان های مرتبط جهت حل این مشکل اعلام آمادگی کرده است.

آرمین پژمان الهی با اعلام اینکه ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان آزادی از سالیان گذشته توسط شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر جهت خروج فاضلاب های شهری ایجاد گردیده افزود:شهرداری بوشهر بارها این معضل شهری را به این شرکت اعلام کرده که متاسفانه به دلیل محدودیت های بودجه ای این شرکت، تا کنون اقدام اساسی در این زمینه انجام نگرفته است.

شهردار منطقه دو بوشهر با بیان اینکه جابجایی این ایستگاه پمپاژ نیازمند اعتبار استانی است اظهار داشت:حل این معضل با برنامه های فوری و کوتاه مدت امکان پذیر نیست و نیاز به اخذ اعتبار استانی با ابلاغیه ی فرمانداری بوشهر دارد و شهرداری بوشهر تنها می تواند پیگیر مطالبات مردمی در این زمینه باشد.

پژمان الهی درباره معضل سگ های ولگرد که اکنون و با افزایش جمعیت آنها به معضلی همه گیر در شهر بوشهر تبدیل شده نیز گفت:از جمله مصوبه ای  که در جلسه کارگروه بهداشت و درمان در بهمن ماه توسط فرمانداری به عهده ی شهرداری گذاشته شد ایجاد مکانی مناسب جهت نگهداری سگ های ولگرد سطح شهر بوشهر بود.

وی افزود:شهرداری بندر بوشهر در جهت اجرای این مصوبه زمینی بالغ بر ۳ هزار متر مربع در جاده ی نیروگاه اتمی و در کنار آرامستان جدید حصارکشی و جهت نگهداری از سگ های ولگرد اواخر سال گذشته مهیا کرده است.

شهردار منطقه دو بوشهر با بیان اینکه جمع آوری سگهای ولگرد نیازمند همکاری دامپزشکی بوشهر است تصریح کرد:اکنون این زمین آماده بوده و با همکاری دامپزشکی و سایر دستگاه های مرتبط عملیات جمع آوری و عقیم سازی سگ های ولگرد در سطح بوشهر اجرا خواهد شد.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.