همزمان با شب میلاد مولای متقیان:

جشن بزرگ میلاد به همراه تقدیر از فعالان استقبال از بهار در ستاد نوروزی شهرداری بندر بوشهر

جشن بزرگ مولود کعبه توسط شهرداری بندر بوشهر در شب میلاد مولای متقیان حضرت علی علیه السلام در بوشهر برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر و روابط عمومی و امور بین الملل برگزار می گردد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهراری بندر بوشهر با بیان اینکه در این مراسم شهردار ،اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر و تمامی معاونین و پرسنل شهرداری حضور دارند گفت:از فعالان طرح استقبال از بهار در ستاد نوروزی شهرداری بوشهر تجلیل می گردد.

فاطمه صفری زاده با بیان اینکه با وجود بارندگی و شرایط نامساعد جوی که در ایام تعطیلات نوروز مشکلاتی را برای مهمانان نوروزی در شهر بوشهر ایجاد کرده بود افزود:با برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته و تلاش شبانه روزی اعضای ستاد سفر نوروزی شهرداری بوشهر کوچکترین ناامنی و نابسامانی برای مهمانان نوروزی بوشهر بوجود نیامده و آنها توانستند با خیالی آسوده به گردش و تفریح درسطح شهر بپردازند.

مدیر روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری بندر بوشهر نیز ضمن تبریک میلاد با سعادت امام اول شیعیان و روز پدر گفت:جشن بزرگ مولود کعبه با حضور مجری توانمند صدا و سیمای کشور مسعود روشن پژوه در میدان تشریفات بوشهر روبروی میدان رئیسعلی دلواری برگزار می شود.

سامان نوذری با دعوت از همه ی شهروندان بوشهری جهت شرکت در این جشن افزود:این مراسم دوشنبه ۲۱ فروردین ماه ساعت ۲۰ همراه با اجرای موسیقی محلی برگزار می گردد که لحظات شادی را برای عموم مردم ایجاد خواهد کرد.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.