در نبردی سخت و نفسگیر:

دشت یک امتیازی شاهین شهرداری بندر بوشهر در تبریز

نبرد سخت و نفسگیر دو تیم هم امتیاز در تبریز با تقسیم امتیازات پایان یافت.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بندربوشهر،دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و شهرداری تبریز در نیمه اول یک بازی درگیرانه و در میانه میدان را دنبال کردند. در این نیمه تبریزی ها با ا رسال های بلند قصد نزدیک شده به دروازه شاهین داشتند که عملکرد خوب مدافعان و دروازه بان شاهین شهرداری اجازه خودنمایی را به آنها نداد و در مقابل شاگردان حمید کللی فرد با بازی روی زمین و روان کار را دنبال می کردند اما نیمه اول بدن اینکه دروازه ها تهدیدی جدی شود پایان یافت.

 
بازی در نیمه دوم با سرعت  بیشتری آغاز شد و در همان ابتدا شوت مجید خدابنده لو را در ریباند یزدان عباسیان در دقیقه ۴۸ به تور دروازه حریف تبریزی چسباند تا تبریزی ها یکپارچه حمله شوند و و با ارسالهای بلند خطرناک ظاهر شدند و شاهینی ها دوبار توسط سوادکوهی و کاظمی توپ را از روی خط دروازه خودشان بیرون کشیدند.
 
در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه خطای مدافع شاهین شهرداری روی مهاجم تبریزی، میزبان راصاحب یک ضربه پنالتی کرد و علی محمدی در دقیقه ۷۴ بازی به تساوی کشاند. بعد از این گل حملات پراکنده دو تیم نتیجه بخش نبود تا مصاف این دو تیم مدعی با تقسیم امتیازات خاتمه یابد.
نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.