در ایستگاه اطلاع رسانی شهرداری صورت گرفت:

استقبال جمعی از مسئولین شهرداری بوشهر از رکاب زنان "خزر تا خلیج فارس"+عکس

دوچرخه سوارانی که مسیر دریای خزر تا خلیج فارس را با شعار صلح و دوستی وحدت ایرانیان رکاب می زدند امروز وارد بوشهر شدند.

سفر پرماجرایشان را ۲۶ اسفندماه ۹۵ با رکاب زدن از کناره ی دریای خزر و شهر نوشهر آغاز کرده بودند.یکی اهل تبریز و دیگری هم از قزوین.آنها به هم رسیده بودند تا فاصله ی دریای خزر در شمال ایران را تا خلیج فارس در جنوب رکاب بزنند و پیام صلح و دوستی و حدت ایرانیان را به همه نشان دهند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،ایستگاه آخر این دو ورزشکار، بندر بوشهر بود که امروز-پنجشنبه-دهم فروردین ماه،وارد این شهر شده و در ایستگاه های اطلاع رسانی شهرداری بندر بوشهر مورد استقبال جمعی از مسئولین شهرداری قرار گرفتند.

 

سید حسین فاطمی و ابراهیم محمودی در حالیکه مورد استقبال مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر،معاون اجرایی و خدمات شهری شهردار،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان بوشهر قرار گرفته بودند وارد شهر شدند.

 

سید حسین فاطمی با بیان اینکه برای دومین بار است که رکاب زنان به بندر بوشهر وارد می شود گفت:در سال ۹۳ نیز طول خلیج فارس را از بندر امام خمینی تا بندرعباس با شعار حمایت از یوزپلنگ ایرانی رکاب زده و سواحل استان بوشهر را از نزدیک مشاهده کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه تمام سواحل خلیج تا ابد فارس زیبا و جذاب هستند افزود:بوشهر در واقع نگین زیبا و باشکوه خلیج فارس است که به زیبایی هر چه تمامتر در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس می درخشد و این همه شکوه باعث غرور ایرانیان است.

 

فاطمی ضمن تشکر از مسئولین شهرداری بندر بوشهر اظهار داشت:دو روز را جهت استراحت و سیاحت در بندر زیبای بوشهر می مانیم و سپس با خاطره ای خوش بوشهر را به مقصدشهرهایمان ترک می کنیم.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.