توسط شهرداری منطقه دو صورت گرفت:

اجرای طرح ضربتی رفع آبگرفتگی معابر/کمک رسانی و هدایت مهمانان نوروزی+عکس

با توجه به آبگرفتگی معابر بوشهر که در نتیجه وزش تندباد و رگبارهای شدید باران ،امروز-شنبه - صورت گرفته بود طرح ضربتی رفع آبگرفتگی معابر شهری در دستور کار شهرداری بندر بوشهر قرار گرفت.

با توجه به آبگرفتگی معابر بوشهر که در نتیجه وزش تندباد و رگبارهای شدید باران ،امروز-شنبه - صورت گرفته بود طرح ضربتی رفع آبگرفتگی معابر شهری در دستور کار شهرداری  بندر بوشهر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،در همین راستا اکیپ مدیریت بحران شهرداری منطقه دو بوشهر با ریاست شهردار منطقه با توجه به پیش بینی های هواشناسی از قبل از شروع بارندگی در حال آماده باش بوده و پس از شروع باران با سرعت عمل اقدام به انجام خدمات ویژه به مهمانان نوروزی کردند.

شهردار منطقه دو با اعلام اینکه این اکیپ با همکاری سازمان مدیریت پسماند ، سازمان پارک ها و  فضای سبز ،معاونت خدمات شهری و معاونت عمرانی شهرداری مشغول خدمت رسانی ویژه به شهروندان و مهمانان نوروزی هستند گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مهمانان نوروزی بوشهر با کمترین مشکل روبرو بوده و بتوانند در امنیت کامل و خیالی آسوده تعطیلات خود را در بوشهر سپری کنند.

 

آرمین پژمان الهی افزود:با توجه به آبگرفتگی شدید اطراف میدان غدیر و مشکلات زیادی که برای ورودی شهر بوجود آورده بود اقدام به اجرای اضطراری کانال موقت دفع آبهای سطحی در این محدوده  در دستور کار ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه دو قرار گرفت که این مهم با همکاری معاونت عمرانی شهرداری با موفقیت به  انجام رسید.

پژمان الهی همچنین از لایروبی و رفع گرفتگی کانالهای دفع آبهای سطحی و پاکسازی مستمر درب منحول ها خبر داد و تصریح کرد:اجرای نوار خطر و نصب علایم هشدار دهنده اطراف نقاط حادثه دیده،برداشت شاخه ها و درختان قطع شده در سطح محلات جنوبی،اسکان و راهنمایی مسافران نوروزی از مهمترین فعالیتهای ستاد بحران شهرداری منطقه دو در این مدت می باشد.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.