استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از بندر بوشهر و فعالیت شبانه روزی ایستگاه های اطلاع رسانی شهرداری+عکس

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر از استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از شهر بوشهر و فعالیت شبانه روزی ایستگاه های اطلاع رسانی شهرداری بندر بوشهر در ورودی شهر خبر داد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر از استقبال چشمگیر مسافران نوروزی از شهر بوشهر و فعالیت شبانه روزی ایستگاه های اطلاع رسانی شهرداری بندر بوشهر در ورودی شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،سامان نوذری با اعلام این خبر گفت:از ابتدای شروع تعطیلات نوروزی،شهر بوشهر با استقبال بسیار خوبی از طرف مسافران نوروزی روبرو گشته  و تا کنون شاهد ورود چشمگیر مهمانان نوروزی به این بندر زیبا هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری بندر بوشهر از ابتدا و با برنامه ریزی های صورت گرفته تلاش خود را به کار گرفته تا با هماهنگی تمام دستگاه ها ایمنی و آسایش مهمانان نوروزی را فراهم کند افزود:ایستگاه های اطلاع رسانی که در ورودی شهر قرار گرفته اند نقش مهمی در اطلاع رسانی به مسافران دارند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر با اشاره به اینکه فعالیت این ایستگاه ها شبانه روزی است اظهار داشت:در این ایستگاه ها علاوه برتوزیع بسته های گردشگری شامل نقشه شهر بوشهر،اماکن تفریحی و آدرس دقیق کمپ نوروزی جهت اسکان مسافران،نرم افزار "بوشهر اپ"نیز که توسط سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ساخته شده و حاوی اطلاعات مفیدی از جمله نقشه ی بوشهر و معرفی اماکن گردشگری، بهداشتی-درمانی و همچنین معرفی آداب و رسوم و فرهنگ این بندر به همراه شناسایی واژه های بوشهری و معنی فارسی آنها نیز می باشد به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می گیرد.

نوذری در ادامه از تدارک تورهای بوشهرگردی به مناسبت نوروز ۹۶ خبرداد و افزود: شهروندان و مهمانان نوروزی می توانند با بهره مندی از تورهای یک روزه نقاط تفریحی و سیاحتی شهر بوشهر را بازدید کنند.

وی اظهار داشت:با اقدامات صورت گرفته مهمانان نوروزی ضمن داشتن اوقاتی خوش همراه با امنیت به راحتی مسیرهای مورد نظر خود را پیدا کرده و با کمترین مشکلی به اماکن مور نظر راهنمایی و هدایت می شوند.

 

عکس: ایرج حسین پور
 
 
 
 
نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.