برگزاری جنگ شادی نوروزی و موسیقی محلی در بوشهر

مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری جنگ شادی نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران نوروزی در سطح شهر بوشهر خبر داد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر از برگزاری جنگ شادی نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران نوروزی در سطح شهر بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،فاطمه صفری زاده ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه به خصوص شهروندان بوشهری و مهمانان نوروزی گفت:جنگ‌های شادی نوروزی با هدف ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان و مسافران نوروزی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان در ایام نوروز در بوشهر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بندر تاریخی بوشهر دارای ویژه گی های فرهنگی و اجتماعی منحصر به فردی است که باید به بهترین شکل به همگان معرفی شود اظهار داشت:معرفی سنت های نوروز در بوشهر،آداب و رسوم خاص این بندر،توجه به گویش محلی با بهره مندی از موسیقی محلی،مسابقات مختلف و برپایی نمایشگاه صنایع دستی از دیگر اهداف اجرای جنگ شادی می باشد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر با اشاره به اینکه این جشن ها در میدان تشریفات بوشهر برگزار می شود افزود:در اجرای این برنامه های شاد و مفرح از هنرمندان مطرح استان استفاده شده تا لحظات شاد و پرباری را هم برای شهروندان بوشهری و هم مهمانان نوروزی فراهم کند.

صفری زاده با بیان اینکه سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا اوقات خوشی را برای مهمانان نوروزی و مردم بوشهر در ایام نوروز فراهم کند تصریح کرد:از ابتدای شروع تعطیلات نوروزی جشن های شبانه هر شب از ساعت ۲۰ تا ۲۳ برگزار می شود و تا کنون نیز با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.