در آستانه سال نو:

بازدید شهردار بوشهر از یادمان شهدای فتح المبین و شلمچه +عکس

شهردار بندر بوشهر از اردوگاه های سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر (مارد) در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید کرد.

شهردار بندر بوشهر از اردوگاه های سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر (مارد) در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،در این بازدید که در آستانه ی سال نو و  همزمان با آغاز اعزام کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی صورت گرفت، مدیر عامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر ،مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بوشهر و مشاور ارشد شهردار وی را همراهی کردند.

 

شهردار بندر بوشهر ضمن بازدید از یادمان شهدای فتح المبین در منطقه زعن با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جان بر کف انقلاب اسلامی ایران گفت:بدون شک، نعمت بزرگ استقلال، آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت، فداکاری،ایثار و از جان گذشتگی رزمندگان شجاع و غیوری است که در طول هشت سال دفاع مقدس از جان و مال و خانواده ی خود گذشتند تا نگذارند ذره ای از خاک ایران به دست متجاوزگران خارجی بیفتد.

 

غلامعلی میگلی نژاد ضمن اشاره به فرمایشی از مقام معظم رهبری که زنده نگه داشتن نام شهدا کمتر از شهادت نیست، افزود:بر همه ی ما در هر پست و مقام و درجه ای واجب است که قدردان خون شهدا باشیم و از میراث گرانبهایی که برای ما به یادگار گذاشته اند پاسداری کنیم.

 

شهردار بندر بوشهر ضمن ادای احترام به شهدای گمنام درمحل یادمان شهدای فتح المبین اظهار داشت:شهدا برگزیدگان نسل خود بوده اند و اصلی ترین پیام آنها برای نسل امروز پیموندن طریق الله، عزت، آزادی و سعادت و سربلندی دنیا و آخرت است.

 

میگلی نژاد همچنین ضمن بازدید از یادمان شهدای شلمچه به بازگویی خاطرات حضور خود در جبهه های نبرد حق علیه باطل و عملیاتثامن‌الائمه پرداخت و گفت:این عملیات در بین عملیات های نظامی در طول جنگ تحمیلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ضمن شکستن حصر آبادان،تجربه موفقی از همکاری ارتش و سپاه برای اجرای عملیات های مشترک بود که چشم اندازهای جدیدی را پیش چشم فرماندهان نظامی کشورمان برای مقابله با رژیم بعثی گشود.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.