پیام تبریک نوروزی شهردار بندر بوشهر

شهردار بندر بوشهر آغاز سال جدید را به تمام ایرانیان به خصوص شهروندان بوشهری تبریک گفت و برای آنها سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،متن کامل پیام نوروزی شهردار بندر بوشهر بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن  الرحیم


یا مقلب القلوب والابصار یا مدبر اللیل والنهار

 یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال


نوروز نماد بهار است و بهار نماد تازگی و طراوت.بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به اهداف والا.نوروز همچنین فرصتی است که بنگریم چه کرده ایم؟آیا توانسته ایم فردی موفق و موثر برای شهرمان باشیم ؟به وظایف خود در قبال جامعه ی بزرگ انسانی،اسلامی عمل کرده ایم؟به تعهداتمان برای حفاظت از محیط زیست و نگهداری از منابع طبیعی برای نسل های آینده پایبند بوده ایم؟در راه نشر صلح و دوستی و خدمت به خلق گامی برداشته ایم؟و در یک کلام آیا انسانی مسئولیت پذیر  در مقابل خدا و خلق خدا بوده ایم؟


مجموعه ی شهرداری بندر بوشهر در سالی که توسط مقام معظم رهبری سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامیده شد با عنایت به رهنمودهای ایشان از تمام توان و انرژی خویش برای اقدام و عمل به تعهدات خویش استفاده برد.


سال ۱۳۹۵ در حالی آخرین روزهای خود را سپری می کند که خانواده ی بزرگ شهرداری بندر بوشهر همچنان با تمام توان در حال خدمت رسانی به شهروندان فهیم و فداکار بوشهری است تا بتوانند شهری شایسته را برای مرزنشینان غیور خلیج فارس مهیا سازند.


این سال برای شهرداری بندر بوشهر سالی پر از کار و فعالیت و خدمت به مردمی بود که صبورانه و با کمک های مادی و معنوی به خدمتگزاران صدیق خویش جهت ساختن شهری آباد و زیبا انگیزه دادند.


در پیشگاه عدل الهی و سپس در محضر شهروندان عزیز بوشهری که سرمایه ی اصلی ما هستند سرافرازیم که با وجود تمام مشکلات و موانع موجود،تنها به عشق خدمت رسانی به آنان توانسته ایم به رسالتمان که حرکت مستمر  بوشهر در مسیر توسعه است جامه ی عمل بپوشانیم.


اکنون ما خادمین شما شهروندان عزیز و صبور بوشهری با همکاری منتخبان شما در شورای اسلامی شهر بوشهر توانسته ایم زیرساخت های شهری را برای رشد سریع و توسعه ی پایدار بوشهر فراهم کنیم تا دگربار شاهد درخشش این بندر کهن در کرانه ی آبهای نیلگون خلیج فارس باشیم.


با نو شدن طبیعت و وزش نسیم بهاری به خود می بالیم که توانستیم با تکیه بر اعتماد شما لباس کهنگی و گرد فرسودگی را از چهره ی شهر عزیزمان بوشهر بزداییم و همراه با بهار لبخند رضایت را بر چهره  شما شهروندان سرافراز بوشهری بنشانیم.


اکنون بخشی از رویاها و آرزوهای گذشته ی ما درباره ی بوشهر، به واقعیت تبدیل شده است. اهداف ما برای توسعه ی بوشهر از جنس رویا و شعار نیست بلکه برای تک تک آن ها برنامه ریزی دقیق و فنی انجام داده ایم و با پشتکار و قاطعیت در راه تحقق آن ها گام برداشته ایم و باور داریم که بوشهر در آینده و با همکاری و مشارکت شما شهروندان فرهیخته و بزرگ، به شهری فراتر از رویا تبدیل خواهد شد و چون نگینی درخشان برتارک نه تنها جنوب که بر چکاد ایران زمین خواهد درخشید.


بی شک خدمتگزاری به شما بندرنشینان دریای پارسی برای همه ی ما مایه افتخار است و در سال آتی نیز ادامه ی برنامه های توسعه ی شهری را با تمام توان پیگیری می کنیم تا آنچه  که نشان توسعه و عدالت است را در تمام نقاط شهر از مناطق شمالی و مرکزی گرفته تا محلات جنوبی آن بتوان دید.


در آغاز سال ۱۳۹۶ آرزوی ما برای تمام شهروندان بوشهری زیستن در شهری آباد،زیبا،ایمن و توسعه یافته است که در آن بتوانند تمام نیازهای معنوی،اخلاقی و سلامت جسمی و روحی خود را تامین کنند و روز به روز به آنچه که شایسته ی آن هستند نزدیک تر شوند.


بنده این عید سعید باستانی را به تمامی هموطنان عزیز و به خصوص همشهریان  شریفم در گوشه گوشه ی این کره خاکی تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند بلندمرتبه سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش را برای تک تک شما  آرزو می نمایم.

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.