دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بندر بوشهر اعلام کرد:

آمادگی کامل کمپ شغاب جهت استقرار مهمانان نوروزی+عکس

دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بندر بوشهر در جلسه ی ساماندهی مسافران نوروزی از آمادگی کامل کمپ شغاب جهت استقرار مهمانان نوروزی بوشهر خبر داد.

دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بندر بوشهر در جلسه ی ساماندهی مسافران نوروزی از آمادگی کامل کمپ شغاب جهت استقرار مهمانان نوروزی  و همچنین ممنوعیت برپایی چادر در پارک ها و ساحل بوشهر خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،رسول رمضانی با اعلام این خبر افزود:این کمپ که در پارک ساحلی شغاب برپا گشته امسال با دارا بودن ۳۵۰ تخته چادر و همچنین ۶۰ دستگاه کانکس مجهز، نقش مهمی در اسکان مسافرین نوروزی به شهر بوشهر دارد.

 

وی با بیان اینکه کمپ شغاب با دارا بودن سرویس های بهداشتی و  حمام محیطی ایمن و مناسب را برای مسافرین نوروزی فراهم می کند افزود: خانواده های مهمانان نوروزی علاوه بر امکانات فوق می توانند از  مسجد کمپ جهت برپایی نماز جماعت و همچنین ظرفشویی، اجاق گاز ، فروشگاه و مکانی جهت شارژ تلفن های همراه بهره گیرند.

 

رمضانی با اشاره به اینکه با هماهنگی های انجام شده بین نیروهای حراست شهرداری بندر بوشهر با نیروی انتظامی امنیت کمپ در حد مطلوبی قرار دارد اظهار داشت:با برنامه ریزی های صورت گرفته پارکینگ مناسبی نیز با ظرفیت مناسبی برای نگهداری خودروهای گردشگران نوروزی در نظر گرفته شده تا با خیال آسوده تری بتوانند در این کمپ استراحت کنند.

 

وی هزینه ی اقامت یک شب در کمپ شغاب جهت استفاده از چادرها را۳۵۰.۰۰۰ ریال اعلام کرد و گفت:برای یک شب اقامت در کانکس های مستقر در این کمپ نیز مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.

دبیرستاد سفر نوروزی شهرداری بندر بوشهر همچنین از ایجاد ۲۵۰ غرفه جهت نمایشگاه و فروشگاه محصولات و صنایع دستی در ساحل بوشهر خبر داد و گفت:تعداد ۱۵تا ۱۷ غرفه تحویل سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی جهت ایجاد نمایشگاه های صنایع دستی بوشهر قرار گرفته و همین تعداد نیز در اختیار سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی جهت استفاده ی مددجویان بوشهری قرار گرفته است.

 

رمضانی با بیان اینکه پرسنل شهرداری بندر بوشهر در تمام سازمان ها و شهرداری های مناطق به صورت ۲۴ ساعت به مسافرین نوروزی ارائه ی خدمات می دهند گفت:با برنامه ریزی های انجام گرفته و پیشبینی تمام نیازهای مسافرین، جهت استقرار مسافرین نوروزی در شرایط بد جوی و بارش احتمالی باران هماهنگی لازم با سالن های ورزشی،مدارس و سایر مکان های موجود جهت استقرار اضطراری مسافرین انجام گرفته است.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.