توسط شهرداری منطقه دو صورت گرفت:

پایان اجرای موزاییک فرش پیاده رو ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی+عکس

شهرداری منطقه ی دو پروژه ی اجرای موزاییک فرش پیاده رو ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی را به پایان رساند.

شهرداری منطقه ی دو پروژه ی اجرای موزاییک فرش پیاده رو  ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی را به پایان رساند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار منطقه ی دو بوشهر با بیان اینکه تحول و بازسازی مناطق جنوبی یکی از اولویت های اصلی شهرداری بندر بوشهر است گفت:در همین راستا بهسازی پیاده روها جز برنامه های استراتژیک شهرداری منطقه ی دو می باشد که با برنامه ریزی های انجام گرفته در حال اجرای آن هستیم.

 

آرمین پژمان الهی با اشاره به موانع بسیاری که در بهسازی پیاده روها وجود دارد افزود:اجرای کف سازی و بهسازی پیاده رو ضلع شرقی بلوار شهید یاسینی یکی از طرح های مهم عمرانی شهرداری منطقه دو در سطح محلات جنوبی شهر بود که با وجود تمام موانع و مشکلات توانستیم تا قبل از شروع سال جدید آن را به اتمام رسانیم.

 

وی ضمن بیان اینکه جهت تشویق مردم به پیاده روی راهی جز اصلاح پیاده روها وجود ندارد اظهار داشت:با ایجاد پیاده رویی استاندارد و ایجاد فضای سبز در محدوده ی آن محیطی مناسب جهت ورزش و  پیاده روی شهروندان مناطق جنوبی فراهم گشته که نقش موثری در سلامت و ایجاد نشاط در آنان خواهد داشت.

 

پژمان الهی مساحت این پیاده رو را ۷۶۰۰ متر مربع اعلام کرد و گفت:اعتبار این پروژه از منابع داخلی شهرداری تامین و تحت نظارت معاونت عمرانی شهرداری منطقه دو اجرا و به بهره برداری رسید.

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.