معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در گفتگوی رادیویی:

بوی بهارنارنج از مرکز شهر می آید/برای تردد ماشین ها انتخاب با شهروندان است

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در گفتگوی رادیویی از اتمام کار بازسازی خیابان و پیاده روهای حافظ،صفوی و انقلاب تا قبل شروع سال جدید خبر داد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در گفتگوی رادیویی از اتمام کار بازسازی پیاده رو و خیابان های حافظ،صفوی و انقلاب تا قبل شروع سال جدید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،رسول رمضانی ضمن عذرخواهی از شهروندان بوشهری جهت ایجاد مزاحمت در تردد آنان در مرکز شهر بوشهر گفت:سعی و تلاش مجموعه ی شهرداری بندر بوشهر رفاه حال مردم و ایجاد شهری زیبا است که برازنده ی شهروندان بوشهری باشد.

وی با اعلام این خبر که کار بازسازی خیابان های حافظ و صفوی تا پایان هفته ی جاری به پایان می رسد افزود:با اتمام کار بازسازی خیابان انقلاب در هفته ی آینده ان شالله تا قبل از شروع سال جدید و آغاز تعطیلات نوروزی کار به صورت کامل انجام خواهد گرفت و شهروندان بوشهری و مهمانان نوروزی آنان می توانند در فضایی بهتر و مناسب تر در مرکز شهر بوشهر تردد کنند.

رمضانی همچنین با اشاره به آماده سازی نهال های درخت نارنج در نهالستان بوشهر جهت کاشت در خیابان های مذکور اظهار داشت:خوشبختانه بدون مشکل فنی شبکه ی برق در این خیابان ها نیز زمینی شده و اکنون تیرهای برق آماده ی نصب هستند که بلافاصله بعد از اتمام کار روشنایی مناسب خیابان ها اجرا خواهد گشت.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر با بیان اینکه کار بازسازی خیابان ها به صورتی انجام گرفته که ماشین رو می باشد گفت:برا اساس طرح تفصیلی اینجا به عنوان پیاده رو انتخاب شده است اما ما این انتخاب را به عهده ی شهروندان فهمیم بوشهری می گذاریم که آیا قصد استفاده از ماشین در این محل را دارند یا جهت جلوگیزی از ایجاد ترافیک و مشکلات دیگر ترجیح می دهند به عنوان پیاده رو از آن استفاده کنند.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.