تحولی اساسی در ناوگان حمل و نقل بار و مسافر در بوشهر+عکس

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر از ایجاد تحولی اساسی در ناوگان حمل و نقل بار و مسافر بوشهر خبر داد.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر از ایجاد تحولی اساسی در ناوگان حمل و نقل بار و مسافر بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، علی توسلی با اشاره به اینکه در ابتدای ورودش به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر تنها ۲۰ دستگاه اتوبوس فعال در خطوط شهری موجود بود گفت:خوشبختانه با برنامه ریزی و تغییراتی که در مجموعه به عمل آمد اکنون ظرفیت ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی بوشهر به ۳۸ دستگاه اتوبوس ارتقا یافته است.

وی افزود:همچنین تعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس نیز جهت تعمیر و بازسازی به مرکز تعمیرات اتوبوسرانی اصفهان ارسال شده که از این تعداد  ۵ دستگاه اتوبوس آن هفته ی آینده تحویل و وارد ناوگان اتوبوسرانی بوشهر خواهد شد و ۵ اتوبوس باقیمانده نبز تا اواخر فروردین سال آینده تحویل خواهیم گرفت.

توسلی همچنین از عملیات تعمیرات و بازسازی یک دستگاه اتوبوس شهاب توسط نیروهای شاغل در تعمیرگاه مرکزی سازمان اتوبوسرانی بوشهر خبر داد و اظهار داشت:این اتوبوس در حال حاضر با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر و همچنین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال رنگ آمیزی ونقاشی جهت قفسه بندی برای اختصاص به کتابخانه ی سیار شهری است که انشااالله در روز ۱۸ اسفند و همزمان با روز بوشهر رونمایی خواهد شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر در پایان افزود:  این سازمان در حال بازسازی یک دستگاه اتوبوس اسکانیا و تبدیل وضعیت از اتوبوس درون شهری به اتوبوس تشریفات و برون شهری جهت انجام برنامه های مدیریت شهری و خدمات رفاهی به همکاران می باشد.

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.