در شورای اداری مطرح شد:

آماده باش شهرداری بوشهر برای مقابله با سیل احتمالی

جلسه ی شورای اداری شهرداری بوشهر عصر شنبه-بیست و سوم بهمن ماه-با حضور شهردار بوشهر،معاونین ،شهرداران مناطق و مدیران سازمان های تابعه برگزار شد.

جلسه ی شورای اداری شهرداری بوشهر عصر شنبه-بیست و سوم بهمن ماه-با حضور شهردار بوشهر،معاونین ،شهرداران مناطق و مدیران سازمان های تابعه شهرداری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار بوشهر در این جلسه با اشاره به هشدار هواشناسی و ورود سامانه ی پرفشار بارشی و  احتمال وقوع سیل گفت:تمام مجموعه ی شهرداری آماده هستند تا در صورت بروز آبگرفتگی معابر،بلافاصله وارد عمل شوند.

غلامعلی میگلی نژاد افزود:آمادگی کامل برای مقابله با حوادث آبگرفتگی در معابر اصلی و معابر فرعی فراهم شده است تا شهروندان بوشهری با کمترین مشکل در این زمینه مواجه شوند.

 

وی همچنین با بیان اینکه به سال جدید و تعطیلات نوروز نزدیک می شویم گفت:پروژه های عمرانی سرعت بیشتری گرفته اند و آماده ی استقبال از مسافرینی هستیم که بوشهر را برای گذراندن تعطیلات نوروز خود انتخاب کرده اند.

 

معاون فنی و عمرانی شهردار بوشهر نیز در این جلسه از پیشرفت ۹۰درصدی فاز ۳ پارک صدف واقع در خیابان ساحلی خبر داد و گفت:با تلاش و زحمت مجموعه ی عوامل شهرداری اکثر پروژه های عمرانی تا آخر سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.