به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

تجلیل شهردار بوشهر از اسوه های صبر و ایثار+تصاویر

به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، شهردار بندر بوشهر با حضور در بیمارستان شهدای خلیج ‌فارس بوشهر با اهدای شاخه گل از پرستاران تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، شهردار بندر بوشهر ،نایب رئیس شورای شهر و جمعی از معاونین شهرداری با حضور در بیمارستان شهدای خلیج ‌فارس بوشهر با اهدای شاخه گل از پرستاران تجلیل کردند.

 

شهرداری بندر بوشهر در این آئین اظهار داشت: پرستاران مظهر عاطفه و اسوه های صبر و ایثار هستند.

 


غلامعلی میگلی نژاد با تاکید بر اهمیت شغل پرستاری در جامعه افزود: پرستاران با تاسی از حضرت زینب (س) در شغلی سخت و طاقت فرسا مشغول خدمت به بیماران و با اخلاق نیکو همواره مرهمی بر دردهای آنان هستند.

 

وی حمایت از پرستاران را برای تقویت سلامت جامعه و اجتماع مهم دانست و بر توجه به رفع مشکلات و کمبودهای این حوزه تاکید کرد.

 

شهردار بوشهر همچنین از آمادگی این سازمان با حوزه ی درمان بوشهر خبر داد و گفت:سالن های ورزشی و فرهنگی شهرداری بوشهر به همراه پلاژ بانوان جهت استفاده ی پرسنل درمان و بهداشت بوشهر در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

 

در این حرکت ارزشمند مسئولان از بخش‌های مختلف بیمارستان ازجمله اطفال ،داخلی، آی سی یو،بخش مراقبت‌های آقایان و بانوان، رادیولوژی، اورژانس و آزمایشگاه بازدید و از پرستاران این بخش‌ها تقدیر نیز  کردند.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.