توسط روابط عمومی شهرداری بوشهر صورت گرفت:

ایجاد کتابخانه ی عمومی جهت استفاده شهروندان در ساختمان شهرداری بوشهر+عکس

روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر اقدام به ایجاد کتابخانه ی عمومی جهت استفاده شهروندان در ساختمان شهرداری بوشهر کرده است.

روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر اقدام به ایجاد کتابخانه ی عمومی جهت استفاده شهروندان در ساختمان شهرداری بوشهر کرده است.

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر ضمن بیان این خبر گفت:روزانه تعداد زیای از شهروندان بوشهری جهت انجام امور خود به این سازمان مراجعه می کنند که به دلیل زمان بر بودن بعضی از امور ،زمانی نسبتا طولانی را در ساختمان شهرداری می گذرانند بنابراین روابط عمومی شهرداری بوشهر جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی بین مردم و استفاده ی بهینه از این "زمان های مرده" اقدام به ایجاد کتابخانه ای عمومی در ساختمان شهرداری بوشهر کرده است.

 

سامان نوذری افزود:در این کتابخانه ضمن وجود کتاب هایی با موضوعات مختلف از جمله:اجتماعی،داستانی،تاریخی،مذهبی،مسائل شهری و...روزنامه ها، هفته نامه ها و نشریات استانی نیز جهت استفاده ی عموم قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه توسعه‏ ی فرهنگ مطالعه و كتابخواني، يك عزم همگاني را مي‌طلبد گفت: محيط و شرايط خانواده، طرز تفکر و نگرش والدين در رابطه با مطالعه و کتابخواني و وجود کتب و نشریات قابل دسترس می تواند گام موثری را در تقویت و گسترش فرهنگ کتاخوانی داشته باشد.

 

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر همچنین گفت:همزمان با آغاز دهه ی فجر ماکت هایی به همین مناسبت در ساختمان شهرداری بوشهر نصب شده است.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.