با حضور شهردار بوشهر برگزار شد:

افتتاح مسابقات فوتسال دهه فجر شهرداری بوشهر+تصاویر

مراسم افتتاح مسابقات فوتسال دهه فجر شهرداری بوشهر با حضور شهردار این شهر برگزار شد .

مراسم افتتاح مسابقات فوتسال دهه فجر شهرداری بوشهر برگزار شد .

 


به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر ، شهردار بوشهر در افتتاحیه ی این دوره از مسابقات ضمن تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ، گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل ، شهدای انقلاب و شهدای آتش نشان گفت : در این دوره از مسابقات یازده تیم با عنوان :سازمان آتش نشانی ، حوزه معاونت مالی ، آرمستان ، حوزه شهردار ، شهرداری منطقه یک، سازمان پارک ها و فضای سبز ، حوزه معاونت عمرانی ، سازمان مدیریت حمل و نقل ، سازمان پسماند ، منتخب حوزه معاونت منابع انسانی و شهرداری منطقه دو به همراه تیم پیشکستوان حضور دارند که در پایان این دوره از مسابقات سه تیم به عنوان تیم های برتر شناخنه شده و جوایز ارزنده ای به آنها اهدا خواهد شد.

 


غلامعلی میگلی نژاد افزود : از آنجا که عقل سالم در بدن سالم است لازم است کارکنان و پرسنل شهرداری بوشهر به ورزش اهمیت ویژه ای داده و این مهم را در برنامه روزانه خود قرار دهند .

 


عضور شورای شهر بوشهر نیز ضمن تبریک آغاز ده فجر گفت ورزش یکی از ارکان مهم توسعه فرهنگی ست که باید توجه ویژه ای به آن صورت پذیرد.

 

 


نصراله اسدی افزود :شهرداری بوشهر با کمک به تیم های ورزشی بوشهر از جمله شاهین و ایرانجوان و حمایت از سایر رشته های ورزشی گام های موثری را در تقویت وزش بوشهر برداشته است .

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.