پیگیری آزادسازی قسمتی از اراضی پایگاه دریایی بوشهر

شهردار بوشهر با جمعی از معاونین خود با فرمانده ی منطقه ی دوم دریایی نداجا در بوشهر دیدار کرد.

شهردار بوشهر با جمعی از معاونین خود با فرمانده ی منطقه ی دوم دریایی نداجا در بوشهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،در این دیدار شهردار بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن دهه ی فجر و گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و شهدای میهن گفت:رشادت ها و دلاوری های نیرو دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از جزایر ،سواحل،بنادر و آبهای کشور به ویژه دفاع از آب های نیلگون خلیج فارس ستودنی است.

 

میگلی نژاد با تاکید بر تعامل مدیریت شهری با نیرو دریایی ارتش در بوشهر افزود:با توجه به کمبود زمین در سطح شهر بوشهر در اختیار گرفتن بخشی از اراضی نظامی شهر می‌تواند به توسعه عمران شهری بوشهر کمک کندکه امیدواریم با تعامل خوبی که بین شهرداری و نیرو دریایی ارتش وجود دارد قسمت هایی از اراضی پایگاه دریایی بوشهر آزادسازی شوند.

 

شهردار بوشهر همچنین تاکید کرد که طبق قانون در تفکیک اراضی،سهم شهرداری و فضای سبز در راضی بالای ۵۰۰ متر باید در نظر گرفته شود و از ابتدا برای هر گونه اقدام در خصوص تغییر کاربری و تفکیک اراضی از طریق شهرداری اقدام شود.

 

فرمانده ی منطقه ی دوم دریایی نداجا در بوشهر نیز ضمن اشاره به مشکلات شهرک فضیلت و لزوم توجه بیشتر به این شهرک گفت:از طریق اداره ی ثبت برای جلوگیری از واگذاری مشاعات شهرک فضیلت به اشخاص اقدامات قانونی انجام شده است.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.