بازدید شهردار بوشهر از پارک حاشیه ای بلوار قره نی+تصاویر

شهردار بوشهر از پارک حاشیه ای بلوار قره نی بازدید کرد.

شهردار بوشهر از پارک حاشیه ای بلوار قره نی بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،شهردار بوشهر گفت:مساحت این پارک ۵ هکتار می باشد که یک هکتار و نیم آن فضای سبز،۳۰۰۰ متر مربع آن چمنکاری ،۱۲۰۰ متر مربع گیاه پوشی که شامل انواع گل و گیاهان مانند گل های تسودا در دو رنگ سبز و بنفش،اطلس مکزیکی،بوکا،شاخ گوزنی،انواع سدوم و کاکتوس و ...است.همچنین در این پارک درختانی نظیر نخل بادبزنی،مشعل جنگل،درخت ابریشم،درختچه ی گل کاغذی و ...نیز وجود دارد.

 

میگلی نژاد با بیان اینکه با گسترش مشکلات زیست محیطی و آلودگی هوای بوشهر به علت حضور مکرر ریزگردها، فضاهای سبز شهری و درختان و گیاهان موجود در آنها می توانند به بهبود وضعیت هوا کمک کرده و از خطرات ناشی از آلودگی های هوا بر شهروندان بکاهند افزود:این پارک ها همچنین در ایجاد شور و نشاط اجتماعی و رونق زندگی جمعی مردم تاثیر داشته و می تواند باعث تعامل هر چه بیشتر شهروندان بوشهری با هم شود.

 

وی با تاکید بر اجرای به موقع تمام پروژه های شهرداری بوشهر در موعد مقرر از پیمانکار این طرح خواست چمن های این پارک هر چه زودتر کاشته شوند تا در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

 

گفتنی است پارک حاشیه ای بلوار قره نی در حد فاصل ایستگاه هواشناسی تا ستاد فرماندهی نیروی انتظامی قرار دارد.تکمیل این پارک منظره ای زیبا را در ورودی بوشهر ایجاد می کند.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.