پیام تبریک شهردار بوشهر به مناسبت فرا رسیدن دهه ی فجر

شهردار بوشهر در پیامی فرا رسیدن دهه ی فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

 شهردار بوشهر در پیامی فرا رسیدن دهه ی فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر در این پیام آمده است:

قسم به فجر که سوگندی است ازلی از طرف خداوند سبحان برای یک افق روشن در پشت تاریکی های جهل و ستم در سایه ی جهاد و مبارزه .


«والفجر» که انقلابی شکوهمند در بهمن ماه سال ۵۷ با دستانی گره خورده از اتحاد و وحدت کلمه توانستن هیبت پوشالی نظام کفرو طاغوت را با مرجعیت امام امت خمینی کبیر (ره) در هم بشکند و ساختار نظام دو قطبی جهان را با قطبی جدید از اسلام تغییر دهد .


انقلاب شکوهمند بهمن ۵۷ یادگار رشادت های مردمانی از جنس توحید ، اسلام و مکتب اهل بیت و ائمه اطهار است که با تفکر انقلابی در ایران پایخ گذاری شد و توانست در کوتاه ترین زمان به عنوان یک الگوی حکومت دینی مرزهای جهان را در نوردد .


تلاش ها و مبارزات مردم ایران در سالهای قبل و پس از انقلاب در تاریخ این سرزمین جاودانه شد و اینک در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شاهد اوج ایران اسلامی با رهبری مقام عظمی ولایت امام خامنه ای در قله های مختلف سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و علمی در منطقه هستیم .


اینجانب به نیابت از همه تلاشگران عرصه خدمت به مردم مبارز و انقلابی شهر و شهرداری بندر بوشهر مراتب شاد باش آغاز سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر انقلاب و ورود به سی و نهمین سال از حیات این انقلاب را به همه همشهریان عزیز و خونگرم بندر بوشهر اعلام و تبریک عرض می نمایم .


غلامعلی میگلی نژاد

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.