اتمام عملیات اجرایی برخی از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه دو شهر بوشهر+تصاویر

شهردار منطقه دو شهر بوشهر گفت: عملیات اجرایی بخشی از پروژه های عمرانی این شهرداری با هدف زیبا سازی منظر شهری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، پژمان آرمین الهی روز در تشریح برخی از عملکرد شهرداری منطقه دو اظهار داشت: تعویض سنگ جدول و بازسازی رفوژ میانی، بهمراه اصلاح هندسی حد فاصل سه راهی خواجه ها تا میدان هفده شهریور از جمله اقداماتی است که توسط شهرداری منطقه دو اجرایی شد.

وی بیان کرد: این پروژه که همراه با بهسازی فضای سبز محدوده یاد شده صورت گرفته علاوه بر زیبا سازی با اجرای چپ گرد روان سازی ترافیک نیز در پی داشته است.

آرمین الهی ادامه داد:  مرمت و بازسازی سنگ جدول های معیوب واقع در رفوژ میانی خیابان بهمنی - ضلع غربی میدان بهمن از دیگر اقداماتی است که با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان و زیباسازی منظر شهری انجام شد.

وی گفت: به منظور استفاده بهینه از آب قنات موجود در کوی خواجه ها و انتقال آن  به مخزن آبیاری فضای سبز عملیات اجرای کانال عرضی لاین شرقی خیابان خلیج فارس(مقابل پارک دانشجو) اجرایی شده است که این پروژه اقدامی مفید برای تأمین بخشی از آب مورد نیاز آبیاری فضای سبز منطقه دو شهر بوشهر به شمار می رود.

شهردار منطقه دو شهرداری بوشهر با اشاره به ترمیم و بهسازی پل فلزی روی کانال دفع آبهای سطحی واقع درخیابان خلیج فارس(روبروی پارک دانشجو) بیان داشت: عملیات اجرایی مرمت و بازسازی سنگ جدول های معیوب واقع در رفوژ میانی بلوار شهید یاسینی ( در محدوده کوی سرتل)  نیز توسط اداره به اتمام رسیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهتمام شهرداری منطقه دو برای نخاله های ساختمانی رها شده در سطح محلات گفت: عملیات  جمع آوری مصالح ساختمانی و برداشت  نخاله های رها شده در سطح گذرهای اصلی کوی تنگک انجام شده و دیگر نخاله ساختمانی دیگر نیز به ترتیب اولویت جمع آوری خواهند شد.

آرمین الهی یادآور شد: این اقدام شهرداری منطقه دو ،پس از صدور اخطاریه های قانونی و در راستای رفع سد معبر و همچنین اجرای پاکسازی محلات جنوبی اجرایی گردید و در این دو ماه منتهی به پایان سال با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: در مدت زمان اندکی که تا پایان سال مانده نیروهای این شهرداری در بخش های مختلف برای انجام پروژه های پیش بینی شده سرعت کار خود را تسریع کرده اند تا در شهروندان چهره شهر را در سال جدید متفاوت تر از گذشته تجربه کنند.

آرمین الهی بیان داشت: برنامه های عملیاتی شهرداری منطقه دو براساس زمان بندی در حال اجرا است و پیش بینی شده با پایان آنها در زمان مقرر به تدریج با تدابیر پیش بینی شده به استقبال نو و مسافران پرشمار نوروزی شهر بوشهر برویم.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.