نشست شهردار بندر بوشهر با سرمایه گذاران کره ای

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، دومین نشست شهردار بندر بوشهر با سرمایه گذاران کره ای در خصوص ساخت منوریل و هتل پنج ستاره در سالن اجتماعات شهرداری با حضور معاونین و مدیران شهرداری و نماینده بانک شهر تهران برگزار شد.

غلامعلی میگلی نژاد با بیان این مطلب که امیدواریم با مطالعه کامل آمده و تحت تأثیر مسائل سیاسی روز دنیا قرار نگرفته باشید گفت: روابط ایران با کره جنوبی در همه زمینه ها یک رابطه مستحکم بوده و امیدواریم در بوشهر هم شاهد همکاری دو جانبه برای استحکام این روابط باشیم.

شهردار بندر بوشهر افزود: امن ترین نقطه در دنیا برای کار بیزینس ایران می تواند باشد و ما می خواهیم ببینیم اکنون که به ایران آمده اید  چند درصدی از کار انجام گردیده است.

نماینده کره جنوبی بیان کرد: در ابتدا از جنابعالی بابت در اختیار گذاشتن وقت و پذیرفتن ما تشکر می کنیم که اجازه داده اید که به این شهر بیاییم، نامه ی ضمانت از بانک کره آورده ایم که تا ۶۰۰ میلیون دلار می توانیم سرمایه گذاری کنیم و فقط یک سری نامه نگاری هایی بین بانک ایران  و کره باقی مانده است که باید انجام گردد.

در ادامه این نشست میگلی نژاد عنوان کرد: از ابتدا این اعتماد را داشته ایم و داریم که با سرمایه گذاران کره ای وارد پروژه شویم، ضمانت ما را بانک می کند شما برآورد هزینه را به ما اعلام نمایید تا با مشاوران آن را تجزیه و تحلیل کرده و نتیجه را اعلام نماییم.

گفتنی است در این نشست قرار شد مبلغ تمام شده و مشخصات فنی پروژه منوریل از سوی سرمایه گذاران کره ای ظرف مدت ۴۸ ساعت آینده به شهرداری بندر بوشهر اعلام گردد.

در پایان این نشست شهردار بندر بوشهر به همراه سرمایه گذاران کره ای از محل های منوریل و هتل پنج ستاره بازدید نموده و به یک سری توافقاتی رسیدند.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.