دو پارک محلات جنوبی بوشهر استانداردسازی شد+تصاویر

شهردار منطقه دو شهرداری بندر بوشهر گفت: محیط بازی کودکان در ۲ پارک محلات جنوبی بوشهر با اجرای کف پوش اسفنجی و نصب وسایل بازی ایمن استاندارد سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، آرمین پژمان  الهی  در ارتباط با بهسازی و استانداردسازی صورت گرفته در دو پارک یاد شده افزود: این دو پارک شامل پارک های شقایق( کوی دواس) و پارک ملک( مجاور آتش نشانی) است.

شهردار منطقه دو بیان کرد: ایمن کردن وسایل بازی کودکان در سطح پارک ها همواره یکی از خواسته های خانواده ها است که با توجه به ضرورت آن نسبت به تحقق این مهم اهتمام ویژه داریم.

پژمان الهی با اشاره به تلاش های معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر برای استاندارد سازی محیط بازی این دو پارک گفت: با بررسی کارشناسان شهرداری منطقه دو در صورت وجود هرگونه فضای بازی مغایر با استاندارد شناسایی و نسبت به استانداردسازی آن اقدام خواهد شد.

وی در ارتباط با آسفالت کوچه های خاکی منطقه ۲ بوشهر نیز بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون شاهد آسفالت شمار زیادی از کوچه های خاکی این منطقه بودیم و امید است با این روند در آینده نزدیک پرونده کوچه های خاکی موجود در منطقه دو شهرداری بوشهر بسته شود.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.