وانت بارهای عرضه کننده میوه ساماندهی می شوند

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، عبدالرسول رمضانی در برنامه در شهر سیمای مرکز بوشهر بیان کرد: وانت بارهای عرضه کننده میوه و سایر اقلام درسطح خیابان های شهر بوشهر ساماندهی می شوند.

معاون اجرای و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر افزود: اگرچه برای جمع آوری وانت بارهای که در سطح خیابان های شهر بوشهر اقدام به فروش محصولات خود از جمله میوه دارند، تاکنون برخوردهای زیادی صورت گرفته است، اما این برخوردها تشدید خواهد شد.

وی بیان کرد: فعالیت وانت بارها در سطح خیابان علاوه بر اینکه همواره باعث منظر شهری بوشهر را نازیبا کرده، در برخی اوقات به دلیل اشغال کردن خیابان برای رانندگان وسایل نقلیه خطر آفرین شده اند.

رمضانی ادامه داد: فعالیت وانت بارها در سطح خیابان برای فروش محصول اجحاف در حق واحدهایی است که بصورت قانونی برای فروش میوه و سایر اقلام در سطح شهر فعالیت دارند

وی با اشاره به همکاری خوب پلیس راهوار برای ساماندهی وانت بارهای عرضه کننده میوه در سطح شهر بیان کرد: انتظار داریم در این زمینه سایر دستگاههای متولی مانند جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت نیز پای کار بیایند.

رمضانی یادآور شد: تلاش شهرداری برای فعالیت وانت های عرضه کننده میوه و سایر اقلام تنها برای روز جمعه است زیرا در غیر این صورت اجحاف در حق کسبه فعال در سطح شهر است.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.