شهردار بندر بوشهر اعلام کرد:

دو پارکینگ مکانیزه طبقاتی خودرو در شهر بوشهر تکمیل شد

در صورت استقبال بخش خصوصی برای احداث پارکینگ عمومی مکانیزه با واگذاری زمین همکاری لازم با آنها انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد بیان کرد: دو پارکینگ مکانیزه طبقاتی با ظرفیت  ۱۶ و ۲۰ خودرو در کنار مسجد جامع عطار آماده راه اندازی گردیده است.

شهردار بندر بوشهر افزود: در صورت استقبال بخش خصوصی برای احداث پارکینگ عمومی مکانیزه با واگذاری زمین همکاری لازم با آنها انجام خواهد شد.

شهردار بوشهر در ارتباط با آغاز عملیات سنگفرش سه خیابان شهر بوشهر گفت: با توجه به قرار گرفتن این خیابان ها در محل فعالیت کسبه و بازاریان برای هر کدام از خیابان ها یک پیمانکار بکار گرفته شده است.

وی گفت: از بازاریان انتظار داریم همچون گذشته با تعامل خوبی که با مجموعه شهرداری داشتند با صبر و بردباری خود یاری رسان نیروهای عملیاتی شهرداری باشند تا در مدت زمان پیش بینی شده عملیات اجرایی سنگفرش سه خیابان واقع در مرکز شهر بوشهر انجام شود.

شهردار بوشهر در ارتباط با نارضایتی برخی از شهروندان برای باقی ماندن ضایعات حاصل از هرس درختان سطح شهر بوشهر گفت: با تدابیر پیش بینی شده ضایعات حاصل از هرس درختان شهر بوشهر ظرف کمتر از یک روز جمع آوری خواهد شد

وی همچنین با اشاره به روکش آسفالت میدان شهدای پایگاه هوایی تا میدان آزادی بیان کرد: برای بودجه سال آینده اعتبار مناسبی برای روکش آسفالت سطح شهر بوشهر پیش بینی شده که با تحقق این مهم مشکل چاله های موجود در خیابان های سطح شهر برطرف می شود.

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.