شهردار بندر بوشهر اعلام کرد:

پروژه ساماندهی میدان غدیر تا اواخر بهمن ماه به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد بیان کرد: پروژه میدان غدیر (ورودی شهر بوشهر) نیز بعنوان یکی از پروژه های مهم شهری روند مناسبی طی می کند و تا اواخر بهمن ماه مورد بهره برداری قرار می گیرد و پروژه روگذر تقاطع غیر همسطح آزادی نیز از طریق تعامل با معارضان و تملک زمین محدوده روگذر، عملیات اجرای آن تسریع می شود.

شهردار بندر بوشهر اظهار داشت: روند اجرای عملیات تمام پروژه های عمرانی شهر بوشهر متناسب با برنامه زمان بندی شرایط مطلوبی دارند و پیش بینی شده تا پایان سال همه آنها به جز پروژه روگذر تقاطع آزادی مورد بهره برداری قرار گیرد.

میگلی نژاد ادامه داد: استراتژی مجموعه شهرداری بوشهر این است که تا پیش از فرارسیدن سال نو شهر را با چهره ای متحول شده برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنند.

وی یادآور شد: المان میدان یاد شده المان غدیر بوده که هم اکنون در تهران در حال ساخت است و با اتمام آن در مرکز میدان نصب خواهد شد.

میگلی نژاد در ارتباط با میدان آزادی نیز گفت: این پروژه یکی از پروژه های مهم شهر بوشهر است که پایه آن در عمق ۳۵ متری بتن ریزی شده است و هم اکنون آسفالت معبر سواره و زیرساخت دال پل نیز در حال انجام است.

وی با بیان اینکه دروازه ورودی این شهر در جریان ساخت روگذر تقاطع آزادی تخریب خواهد شد گفت: به جای این دروازه یک دروازه بسیار شکیل تر حدفاصل پلیس راه قدیم تا دانشکده امام خامنه ای احداث خواهد شد.

شهردار بوشهر ادامه داد: در اطراف پروژه روگذر تقاطع آزادی به دلیل وجود یک سری معارض برای زمین ها در حال رایزنی هستیم تا با تملک زمین آنها روند اجرای پروژه روگذر میدان یاد شده تسریع و تا ماه های نخستین سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد. 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.