درخواست شهردار بوشهر از رانندگان وسایل نقلیه سنگین

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد از رانندگان بویژه رانندگان وسایل نقلیه سنگین درخواست کرد از پارک خودروهای خود در پیاده روهای شهر به ویژه پیاده رو خیابان صلح آباد خودداری کنند.

شهردار بندر بوشهر اظهار داشت: در ارتباط با خیابان صلح آباد دلیلی ندارد که با وجود پیاده روهای سنگفرش شده با عرض زیاد شاهد پارک وسایل نقلیه سنگین مانند تریلر و جرثقیل باشیم.

وی عنوان کرد: معبر پیاده کارکرد خاص خود را دارد و نباید در این محل شاهد تخلف برای پارک خودروهای سنگین باشیم زیرا این موضوع جز هدر رفتن سرمایه های عمومی نتیجه دیگری در برندارد.

میگلی نژاد بیان داشت: در این راستا در حاشیه خیابان صلح آباد ایجاد یک باند کند رو تعریف شده که هم محلی برای پارکینگ وسایل نقلیه باشد و ماشین های سواره ای که قصد استفاده از آن دارند بتوانند از باند تعریف شده استفاده کنند.

وی یادآور شد: در راستای افزایش سرانه فضای سبز شهر بوشهر در برخی از نقاط خیابان صلح آباد که از فضای مناسب برخوردار هستیم اقدام به ایجاد فضای سبز خواهیم کرد.

ایشان همچنین با اشاره به احداث سرویس بهداشتی در سطح برخی از خیابان های شهر بوشهر گفت: برای این پروژه اعتبار لازم پیش بینی شده و در هر قسمتی که زمین مورد نیاز موجود  باشد و احداث سرویس در آن مکان ضرورت داشته باشد اقدام به احداث سرویس بهداشتی خواهیم کرد. 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.