پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

انا الله و انا الیه راجعون

 

خبر تأثر برانگیز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار و یاور دوران سختیهای مبارزاتی امام خمینی (ره) و دوست و همراه مبارزاتی مقام معظم رهبری موجی از ناراحتی و اندوه در سراسر کشور پدید آورده است.

تلاش های مجاهدانه این مجتهد گرانقدر در طی قریب به ۶۰ سال همراه با دشواریها و تنگناهایی بوده است که هیچکدام نتوانست بر روحیه خستگی ناپذیر و خداجوی این اسوه اصیل نسل اول مبارزان انقلاب اسلامی ایران خللی وارد نموده و او را ازاندیشه خدمت به نظام دور سازد.

حضور در سمت های مختلف و حساس اجرایی و نظارتی از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در طی چهار دهه از وی شخصیتی تأثیر گذار و آگاه ساخت که توان گذر از بن بست ها و خلق راهکارها در بزنگاهای سیاسی را داشت. انسانی مدیر، مدبر و هوشیار که چهره ی معتدل جهانی یافت  و دین و سیاست را به هم پیوست .

اینجانب بر خود فرض می دانم که مراتب اندوه عمیق خویش را در از دست دادن فردی با ایده های ناب که همواره موقعیت نظام جمهوری اسلامی ایران را متضمن بوده است اعلام نمایم و ضمن عرض تسلیت به یار همدوش مبارزاتش  رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله سید علی خامنه ای برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای خانواده محترمشان و عموم مردم صبر جزیل بر این مصیبت عظمی مسئلت دارم .

 

 

                                                               غلامعلی میگلی نژاد

                                                              شهردار بندر بوشهر

                                                              ۲۱دی ۱۳۹۵

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.