شهردار بندر بوشهر عنوان نمود:

عملیات اجرایی پروژه سنگفرش سه خیابان شهر بوشهر آغاز شد+تصاویر

شهردار بوشهر گفت:عملیات اجرایی پروژه سنگفرش سه خیابان شهر بوشهر با اعتباری بالغ بر۱۱ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد بامداد جمعه  در آئین آغاز این سه پروژه بیان نمود: پروژه سنگرش خیابان صفوی (حدفاصل خیابان شهداء تا میدان انقلاب) در دوهزار و ۷۰۰ متر مربع و با استفاده از سنگ گرانیت با اعتبار ی بالغ بر  سه میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال از محل منابع داخلی اجرا خواهد شد.

شهردار بندر بوشهر افزود: پروژه سنگفرش خیابان حافظ نیز(حدفاصل خیابان شهداء تا میدان انقلاب) در یک هزار و ۹۰۰ مترمربع و با استفاده از سنگ گرانیت با اعتبار ی بالغ بر سه میلیارد و ۳۵۵ میلیون ریال اجرا می شود.

وی ادامه داد: پروژه سنگفرش خیابان انقلاب (حدفاصل میدان انقلاب تا خیابان آهنگران) با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال اجرا می گردد.

میگلی نژاد با بیان این مطلب که این پروژه در مدت زمان دو ماه به بهره برداری خواهد  رسید عنوان نمود : با رویه ای که در مجموعه شهرداری در پیش گرفته شده انتظار داریم با اجرای این پروژه علاوه بر تسهیل در عبور و مرور شهروندان در کمک به زیبا شدن منظر و مبلمان شهری بندر بوشهر نقشی اساسی ایفا کنیم.

وی بیان کرد: با یک حرکت جهادی که در راستای تغییر چهره شهر بوشهر آغاز کردیم مصمم به ایجاد تغییر اساسی در سطح شهر بوشهر هستیم و  در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 میگلی نژاد تأکید کرد: بوشهر را همواره برای شهروندان آن می خواهیم ولی در کنار آن از ایجاد ظرفیت های گردشگری برای مسافران نوروزی این شهر نیز غافل نیستیم.

وی اظهار داشت: با پروژه شاخصی که در سطح تمامی محله های شهر بوشهر در حال اجرا داریم مسافران نوروزی بوشهر امسال سال متفاوتی را در بوشهر تجربه خواهند کرد.

شهردار بندر بوشهر تصریح کرد: رضایتمندی قابل توجهی که با اجرای این پروژه ها در بین شهروندان بوشهری ایجاد شده را یک ظرفیت ارزشمند تلقی می کنیم و همواره برای افزایش این رضایتمندی تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.