شهردار بندر بوشهر گفت:

خانواده های شهداء ، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند که تکریم آنان اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه است..

غلامعلی میگلی نژاد در دیدار با سه خانواده شهید، جانباز و ایثارگر بوشهر افزود: شهداء برای خدا و پیروی از مکتب حضرت اباعبدالله الحسین (ع) جان خود را نثار کردند و ماندگار شدند.

وی اضافه کرد: عشق و محبت به شهدا عشق و محبت به اهل بیت عصمت و طهارت است.

وی فرهنگ شهادت را تضمین کننده آرامش جامعه توصیف کرد و گفت: نسل سوم نیازمند آشنایی با فرهنگ شهید و شهادت و ایثارگری است.

شهردار بوشهر بیان کرد: ارزش های دفاع مقدس فراتر از آن است که بتوانیم همه آنها را به زبان بیاوریم و برکات معنوی آن برکسی پوشیده نیست.

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان الگوهای جامعه اسلامی یک وظیفه همگانی است.

فاطمه صفرزاده افزود: پیروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهداست و تکریم خانواده شهدا مهمترین وظیفه برای همه مردم است.

وی بیان کرد: خون شهدای نظام درخت انقلاب را پر ثمر کرده از این رو باید پاسدار خون آنها باشیم.

صفرزاده افزود: رسالت ما پاسداری از ارزش های شهداست که امروز از سوی رسانه های معاند مورد هجوم دشمن قرار گرفته است.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ و حراست از ارزش های شهدا گفت: باید این آرمان ها و ارزش ها به نحو مطلوبی به نسل حال و آینده منتقل شود.

خانوداه های شهید علیرضا ماهینی، محمد حاجب جانباز هشت سال دفاع مقدس و پدر شهید محمد عاشوری (شیخ عباس عاشوری) از جمله های خانواده هایی بودند که شماری از مسئولان شهرداری با آنها دیدار کردند.
 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.