کلنگ زنی دو پروژه عمرانی در بندر بوشهر+تصاویر

آغاز عملیات اجرایی دو پروژه عمرانی(ساماندهی گلزار شهداء و بهسازی سنگ فرش حد فاصل پارک صدف تا پارک رافائل) با حضور شهردار بندر بوشهر، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین، شهرداران مناطق، مدیر عامل سازمان ها، رئیس بنیاد شهید شهرستان بوشهر، واحد خبر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران مرکز بوشهر و اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر: غلامعلی میگلی نژاد با بیان این مطلب که شورای اسلامی شهر حمایت های بسیار خوبی در بخشهای مختلف شهرداری داشته افزود:  بهسازی گلزار شهداء برای اولین بار در کشور و در شهر بوشهر به صورت مجموعه ای بسته متناسب با شأن و جایگاه شهداء و خانواده شهداء و اعتقادات دینی مردم، با اعتباری بالغ بر ۱۰/۱۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از منابع داخلی شهرداری اجرا می گردد.

شهردار بندر بوشهر بیان نمود: کفسازی حدفاصل پارک صدف تا پارک رافائل وضعیت نابسامانی دارد که با اجرای این پروژه، مبلمان بسیار زیبایی در این محل ایجاد می گردد و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال از منابع داخلی شهرداری اجرا می شود که با اتمام این پروژه محل مناسبی برای ورزش و گردشگران به وجود خواهد آمد.

شهردار بوشهر مدت اجرای پروژه ساماندهی گلزار شهداء را ۴ ماه و بهسازی سنگ فرش از پارک صدف تا پارک رافائل را ۳ ماه اعلام کرد.

میگلی نژاد خاطر نشان کرد: شاید در تأمین اعتبار یک مقدار کم و کاستی داشته باشیم اما با اعتمادی که ما از پیمانکاران و آنها از ما دارند سعی می کنیم تا پایان سال حدود ۹۹ درصد پروژه های عمرانی و خدماتی را به بهر ه برداری برسانیم.

 وی در پایان افزود: از صدا و سیمای استان و دیگر رسانه ها که در مراسمات کلنگ زنی پروژه های شهرداری بوشهر حضور می یابند و حلقه اتصال شهرداری و کارکرد شهرداری با شهروندان می شوند تشکر می کنیم.

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.