آخرین روند آرامستان جدید+ تصاویر

پروژه فاز اول آرامستان جدید به مساحت ۴ هکتار در حال اجرای مراحل تکمیلی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد، شهردار بوشهر با اعلام این مطلب که فاز اول آرامستان به مساحت ۴ هکتار در حال آماده سازی است افزود: کل مساحت این آرامستان ۳۰ هکتار  می باشد که فاز اول آن در دست اجراست .

میگلی نژاد با بیان این مطلب که دیوار  کشی این آرامستان به اتمام رسیده و همسطح سازی درون محوطه انجام گرفته اظهار داشت: احداث ساختمان اداری شامل دفتر مدیریت، دفتر پذیرش عروجیان ، سالن انتظار، احداث دو سالن تکفین و تدفین مردانه و زنانه به صورت مجزا صورت گرفته است.

شهردار بوشهر با اشاره به احداث سه قطعه زمین برای دفن اموات و قبور پیش ساخته افزود: هر قطعه ۲۵۰۰ متر مربع می باشد و قبور در یک طبقه و دو طبقه آماده گردیده و کف سازی و موزاییک فرش ساختمان اداری و حسینیه اجرا شده است.

وی در ادامه با بیان این که : در این آرامستان دو پایه روشنایی ۲۴ متری با ۵۰ پروژکتور ۴۰۰ وات کار می شود بیان داشت: احداث ۸ چشمه سرویس بهداشتی زنانه و مردانه ، احداث پارکینگ جهت مراجعه کنندگان ، مسیر اختصاصی جهت حرکت آمبولانس به سمت سالن تکفین و تدفین ، جانمایی و همچنین اجرای فضای سبز در دست اقدام است.

آرامستان جدید بوشهر در جاده نیروگاه، بعد از کوی تنگک سوم واقع شده است.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.