بازسازی ۱۶ دستگاه اتوبوس درون شهری+تصاویر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، ۱۶ دستگاه اتوبوس درون شهری شهرداری بوشهر جهت بازسازی و نوسازی به شهر شیراز اعزام شد.

گفتنی است یکی از درخواست های شهروندان از مجموعه شهرداری بهسازی وضعیت اتوبوسهای درون شهری است که یکی از اقداماتی که اخیراً شهرداری در این زمینه انجام داده بازسای اتوبوسهای غیر فعال و نیمه فعال می باشد که خود تأثیر چشمگیری در جابجایی شهروندان خواهد داشت.

در مجموعه ۲۳ دستگاه اتوبوس جهت بازسازی در نظر گرفته شده است که از این تعداد ۱۶ دستگاه آن جهت بازسازی اعزام شده و هزینه بازسازی مجموع این دستگاه ها ۵۱ میلیارد ریال برآورد گردیده است و انتظار می رود در بهمن ماه سال جاری کلیه این اتوبوسها بازسازی شده و در خطوط مختلف اقدام به جابه جایی مسافر نمایند.

ساماندهی و بهبود حمل و نقل درون شهری و برون شهری از اهداف شهرداری بوشهر می باشد که در آینده از سیستم های هوشمند و مکانیزه استفاده می شود.

شهرداری بوشهر تلاش می نماید با اضافه کردن ناوگان حمل و نقل درون شهری از جمله اتوبوس و تاکسی خدمات سرویس دهی خود را به شهروندان تقویت نماید.

اخیراً به منظور بهبود خدمات دهی مطلوبتر، « سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر» که از ادغام دو سازمان ( سازمان اتوبوسرانی، سازمان تاکسیرانی) و پایانه مسافربری می باشد تشکیل شده است.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.