پیام شهردار بندر بوشهر به مناسبت آغاز فصل بازگشایی مدارس:

کاش می شد همیشه دانش آموز بمانیم/آموختن جاودانه است و آغاز و پایان ندارد.

شهردار بوشهر در پیام مهرماه خویش به مناسبت بازگشایی مدارس نوشت:مهرماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.هر روز اول مهر است و هر روز آغاز پاییز زیرا آموختن جاودانه است و آغاز و پایان ندارد

غلامعلی میگلی نژاد شهردار بوشهر در پیامی ،آغاز سال جدید تحصیلی را به دانش آموزان و اهالی فرهنگ تبریک گفت و آرزو کرد دانش آموزان با پیوند علم و ایمان،قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نمایند. متن این پیام بدین شرح است:

 

به نام خدا

چه شتابان است ساعت ها در روز و چه زود می گذرد روزها در ماه و چه زود به پایان می رسد ماهها در سال و چه پرشتاب است سال ها در عمر.                                                                                          حضرت علی(ع)

 

    به نام آن که جان را فکرت آموخت                                        چراغ دل به نور جان برانداخت

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد.به نام یگانه آفریدگاری که انسان را به زیور"اندیشه" و"تفکر" آراست و او را امانتدار در این ودیعه الهی قرار داد و سلام و درود بر اصحاب فکر و فرهنگ و پشتیبان علم و معرفت.

همان گونه که فروردین نوید بخش حیات مجدد طبیعت است ، مهرماه یادآور شور و شعف و جوشش و کوشش آموزندگان دانش و پرورندگان بینش است.هر روز اول مهر است و هر روز آغاز پاییز ، زیرا آموختن جاودانه است و آغاز و پایان ندارد. همه ی شما کودکان،نوجوانان و جوانان عزیز بوشهری به مدرسه می روید تا دل های نازنینتان را آبی بزنید و از روی شیشه هایش، گرد و غبار  را پاک سازید و این خانه ارزشمند را صفایی بدهید و روز تولد مدرسه را جشن بگیرید.

کاش می شد همیشه دانش آموز بمانیم و چشم به دهان معلم بدوزیم تا او بگوید و ما با جان و دل گوش کرده و تا ابد در زندگی مان به یاد بسپاریم.

با امید به اینکه با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را در نوردید و با پیوند علم و ایمان،قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نمایید و با گام های مصمم و استوار، ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازید.

 

غلامعلی میگلی نژاد

شهردار بندر بوشهر

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.