استقبال شهردار بندر بوشهر از مدال آوران بوشهری+ تصاویر

در این مراسم میگلی نژاد با اشاره به مسایل و مشکلاتی که ورزشکاران پارالمپیکی برای به دست آوردن افتخارات متحمل شده اند اظهار داشت: اینکه ورزشکاری جانباز و یا معلول بتواند در این سطح بالا از رقابتهای جهانی افتخاز آفرینی کند، درس بزرگی برای همه ماست که می توان با اندک امکانات ،کارهای بزرگی را در سطح جهانی رقم زد.

 

شهردار بوشهر از مدال آوران بوشهر پارالمپیک استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد شهردار بندر بوشهر به همراه مسئولین و مدیران شهرداری بوشهر از مدال آوران بوشهری استقبال کرد.

در این مراسم میگلی نژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بوشهر ، با اشاره به مسایل و مشکلاتی که ورزشکاران پارالمپیکی برای به دست آوردن افتخارات متحمل شده اند اظهار داشت: اینکه ورزشکاری جانباز و یا معلول بتواند در این سطح بالا از رقابتهای جهانی افتخاز آفرینی کند، درس بزرگی برای همه ماست که می توان با اندک امکانات کارهای بزرگی در سطح جهانی رقم زد.

شهردار بوشهر با تقدیر از افتخار آفرینان پارالمپیکی بوشهری افزود: ما در شهر بوشهر به وجود این عزیزان افتخار می کنیم و امیدواریم با برنامه ریزی هایی که درحوزه ورزش در شهر بوشهر انجام خواهد شد بتوان از وجود این عزیزان بهره ببریم.

میگلی نژاد با اشار به اهمیت ورزش در برنامه های شهرداری بوشهر اظها رداشت: شهرداری بوشهر برای تقویت ورزش در سطح محلات اقدام به اجرای زمینهای ورزش چمن مصنوعی و طبیعی متعددی در محلات مختلف شهر کرده است که امیدواریم این زمین های چمن باعث شادابی بیشتر محلات و نوجوانان و جوانان و شهروندان مختلف شود.

در این مراسم حسین تیزبر، بابک صفری، حسن صفری، مهدی جمالی و اردشیر ماهینی   از اعضای تیم ملی فوتبال ۷ نفره که موفق به کسب مدال نقره در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ برزیل شدند  و سجاد نیک پرست دارند مدال نقره در پرتاب نیزه و همچنین سید محسن حسینی پناه در رشته پرتاب وزنه به همراه مربی خود مورد استقبال شهردار بوشهر قرار گرفتند.

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.