پروژه پلاژه آقایان در جفره به مراحل نهایی خود نزدیک می شود + تصاویر

حوزه معاونت عمرانی تا کنون ۹۰ درصد از عملیات اجرایی پروژه پلاژ آقایان را انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، معاون فنی و عمرانی شهرداری بوشهر اظهار داشت: این پروژه شامل سنگ فرش محوطه جلوی پلاژ، چهار چشمه سرویس بهداشتی ، چهار چشمه رختکن به اتمام رسیده و مابقی نیز که شامل نصب آلاچیق های محوطه و نیز انحراف خروجی کانال دفع آبهای سطحی می باشد  در شرف اجرا است.

صدراله حیدری با اعلام این خبر که لوله خروجی کانال به فاضلاب شهری متصل می شود افزود: با اتصال از این پس شنا گران می توانند بدون دغدغه و با آسودگی خاطر و به دور از آلودگی های زیست محیطی در محل کنونی پلاژ در فضایی ایمن و سالم به شنا مبادرت نمایند.

وی با بیان اینکه در این پروژه سعی شده است از استانداردهای نوین استفاده شود افزود: با احداث چهار رختکن و تعبیه دوش های آب شیرین بهداشتی همشهریان می توانند پس از پایان شنا برای آب تنی و استحمام خود از این رختکن ها استفاده نمایند.

گفتنی است پیشینه پلاژ آقایان فعلی در اذهان بوشهری ها به گذشته های دور بر می گردد که با گذشت زمان و با ادامه روند ساحل سازی و پس از آن که کانال دفع آبهای سطحی به این محل سرازیر شد، رفته رفته از رونق آن کاسته تا حدی که دیگر به ورطه فراموشی سپرده شد.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.