گامی مهم جهت توسعه شهری :

آغاز طرح ممیزی املاک در بندر بوشهر

رئیس ستاد طرح ممیزی املاک شهرداری بوشهر از شهروندان درخواست کرد که سند مالکیت، پروانه و پایانکار ساختمان، شناسنامه و کارت ملی مالک،قبض آب، برق،گاز، تلفن ملک را فقط جهت رویت و تسهیل در امر ممیزی در اختیار ممیزین قرار دهند.

 


طرح ممیزی املاک در شهر بوشهر آغاز به کار کرد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، رئیس ستاد طرح ممیزی املاک شهرداری با بیان این خبر اعلام کرد: طبق قانون نوسازی ممیزی املاک هر پنج سال یک بار باید توسط شهرداری ها انجام گیرد تا شهرداری به عنوان متولی امور شهری از املاک و مستغلات در شهر مطلع گردد.

ایمان چارکی با اشاره به این مطلب که مديريت شهری برای برنامه ريزی و تصميم گيری در حوزه مسايل شهری نيازمند اطلاعات دقيق و به روز از شهر می باشد اظهار داشت: همیاری ساکنین و شهروندان محترم در اجرای طرح ممیزی املاک بسیار ضروری می باشد.

معاون توسعه منابع انسانی با اشاره به اینکه اجرای این طرح، باعث خدمت رسانی هر چه بهینه تر و علمی تر  برای کلیه شهروندان می شود افزود: ممیزین املاک شهرداری بوشهر با ارائه کارت شناسایی عکسدار ممهور به مهر شهرداری و شرکت مهندسین مشاور فرازمین، به منازل مسکونی، واحدهای تجاری یا صنفی مراجعه نموده و در حضور مالکین، ملک را ممیزی می نمایند.

چارکی افزود: در صورتی که محل مورد ممیزی واحد تجاری یا صنفی می باشد رویت مدارک جواز کسب، اجاره نامه استیجاری، سند سرقفلی، مجوز تجاری اخذ شده از شهرداری ضروری است.

معاون منابع انسانی شهرداری با بیان این مطلب که در صورت عدم همکاری با ممیزین، ملک شهروندان طبق مفاد تبصره ۳ ماده ۴ قانون نوسازی و عمران شهری مورد ممیزی قرار خواهد گرفت اظهار داشت: در صورت عدم همکاری از طریق مراجع قانونی ملک ممیزی خواهد شد.

چارکی در پایان افزود: شهروندان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۲۹۲۰۳ تماس حاصل نمایند.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.