ضرب و شتم مامور شهرداری بوشهر توسط متخلف ساختمانی در حین انجام وظیفه/ضارب بازداشت شد/با ساخت و ساز غیر مجاز قاطعانه برخورد می شود

ساعت ۱۱ روز گذشته، مامور اکیپ گشت کنترل و نظارت ساختمانی شهرداری در حین ماموریت بوسیله متخلف ساختمانی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، این حادثه در خیابان شهید عاشوری در حین انجام ماموریت اکیپ گشت و کنترل نظارت ساختمانی شهرداری رخ داده است.

این اتفاق در پی این رخ داد که طی روزهای گذشته ، مامورین گشت و کنترل نظارت شهرداری(شهربان) به یک واحد ساختمانی که بر خلاف پروانه تعمیراتش ، اقدام به ساخت غیر مجاز دو اتاق در طبقه فوقانی کرده بود اخطاریه های مکرر جهت توقف کار صادر کرده بودند.

روز گذشته نیز  پس از حضور مامورین واحد نظارت در محل ساختمان مذکور،با وجود توضیحات کامل مامورین گشت و کنترل نظارت شهرداری ، مالک نسبت به اخطاریه های صادره بی توجه بوده که مامورین شهربان با در دست داشتن حکم قضایی ، اقدام به جمع آوری وسایل مالک می نمایند.

در عکس العمل به این اقدام قانونی مامورین شهربان، فردمتخلف ضمن هتاکی و فحاشی ، به مامورین شهرداری حمله ور  شده و اقدام به ضرب و شتم شدید  مامورین می نماید که در پی این حادثه یک تن از مامورین در حین انجام وظیفه و اجرای حکم قانونی، به شدت از ناحیه صورت و سر زخمی شده که بر اثر خونریزی و بیهوشی، با اورژانس به مرکز درمانی منتقل می شود که در مرکز درمانی با تلاش کادر پزشکی از حالت اغما خارج و مداوا صورت می گیرد.

در پی این اقدام خشونت بار فرد متخلف، با صدور قرار مجرمیت توسط مراجع قضایی ، بلافاصله فرد ضارب بازداشت شد.

شهرداری قاطعانه با هر گونه تخلف ساختمانی برخورد خواهد کرد

در پی وقوع این حادثه ، خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بوشهر از آخرین وضعیت مامور جراحت دیده واحد گشت کنترل و نظارت ساختمانی کسب اطلاع کرد.

این مامور پرتلاش با اعلام این مطلب که خوشبختانه خطر درباره وی رفع شده است افزود : وقوع چنین اتفاقات ناخوشایندی که توسط افراد متخلف در سطح شهر به وقوع می پیوندد ، هیچ اختلالی در پیگیری های قانونی مامورین شهربان در رسیدگی به تخلفاتی ساخت و سازهای غیر مجاز ایجاد نخواهد کرد.

وی با بیان این مطلب که  هرگونه درگیری فیزیکی با مأمورین گشت و کنترل ساختمان شهرداری عواقب قضایی را به دنبال دارد افزود :

مامورین واحد گشت و کنترل ساختمانی شهرداری بوشهر قاطعانه  با در دست داشتن احکام قضایی ، با هر گونه ساخت و ساز غیر مجاز و خارج از روال پروانه ساختمانی برخورد می کنند.

وی افزود : از شهروندان محترم تقاضا داریم جهت هرگونه ساخت و ساز اعم از تعمیرات و یا گود برداری به شهرداری منطقه مراجعه نمایند و پس از دریافت پروانه ساختمانی اقدام به ساخت و ساز نمایند

تصاویر پیوستی مربوط به این حادثه می باشد

 

 

 

یکی از برگهای اخطاریه که به متخلف داده شده است

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.