با حضور شهردار بوشهر،فرماندار شهرستان بوشهر،معاونین و مسؤلین شهری :

افتتاح دو پروژه شهرداری بوشهر به مناسبت هفته دولت +تصاویر

جمشیدی افزود:تامین اعتبار و اجرای پارک جفره علیباش به عهده شهرداری بوده است که با اجرای این پروژه محیط مناسبی برای شهروندان فراهم گردیده است

دو پروژه مدیریت شهری توسط شهرداری بندر بوشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر،در این مراسم پارک جفره علیباش و گذر خیابان دریابانی واقع در صلح آباد به مرحله بهره برداری رسید.

فرماندار بوشهر گفت: به مناسبت هفته دولت  ۲ پروژه که دوستان ما در شهرداری متولی آن بوده اند را افتتاح کردیم.

جمشیدی افزود:تامین اعتبار و اجرای پارک جفره علیباش  به عهده شهرداری بوده است که با اجرای این پروژه محیط مناسبی برای شهروندان فراهم گردیده است

فرماندار شهرستان بوشهر خاطر نشان کرد  اجرای گذر دریابانی واقع در صلح آباد که با توجه به درخواست های متعدد دریابانی و اهالی محل بخاطر وضعیت نابسامان موجود و با توجه به عدم تخصیص به موقع اعتبارات،خوشبختانه به خوبی توسط شهرداری بندر بوشهر به اتمام رسید.

شهردار بوشهر: امیدوارم شاهد حمایتهای دولت از  پروژه های شهرداری باشیم  

در پایان مراسم غلامعلی میگلی نژاد شهردار بوشهر ضمن تشکر از فرماندار،معاونین و بخشداران و مدیران برای حضور در این مراسم ابراز امیدواری کرد که همیشه شاهد حمایت های دولت در خصوص اجرای پروژه های شهری و شهرداری باشیم.

 

شهردار بوشهر  با بیان این مطلب که  گذر خیابان دریابانی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی به اجرا درآمده است افزود: در این پروژه کانال و کانیو به طول ۸۰۰ متر و زیرسازی و روکش آسفالت به مساحت۴۴۰۰ متر با هدف بهبود در عبور و مرور و زیبا سازی محله به اجرا درآمده است.

 میگلی نژاد همچنین پارک جفره علیباش را از پارکهای کامل شهر بوشهر دانست و اظهار داشت : این پارک با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال و مساحت  تقریبی یک هکتار  همراه با فضای سبز،موزاییک فرش، وسایل بازی کودکان و ۴ چشمه سرویس بهداشتی با هدف ایجاد شادابی و تقویت فضای سبز شهری مورد بهره برداری قرار گرفته است.

شهردار بوشهر با اشاره به نامگذاری این پارک به نام جفره علیباش اعلام کرد : همانگونه که قبلا اعلام شده بود پارک های محله ای را به نام نام های قدیمی که یادآور گذشته بوشهر باشد نامگذاری خواهیم کرد که این پارک جفره علیباش نیز به نام محل قدیمی خودش گذاشته شد و خوشبختانه مورد استقبال و توجه شهروندان واقع شد.

شهردار بندر بوشهر گفت: تشکر و قدارانی ویژه از صدا و سیما،رسانه ها و مطبوعات داریم که همیشه در سرما و گرما در کنار مسؤلین هستند و انعکاس اخبار را به خوبی انجام می دهند.

 

 

 

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.