صدور پیامک اخطار به دیوار نوشته های غیرمجاز در شهر بوشهر+تصاویر

شهرداری بوشهر با هرگونه دیوار نوشته های غیر مجاز برخورد قانونی می کند

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر با بیان این مطلب افزود: در پی تماس های شهروندان محترم از محلات مختلف شهر در خصوص دیوار نوشته های غیر مجاز، این سازمان با هماهنگی صورت گرفته با معاونت پیشگیری دادگستری بوشهر، یک پیامک بصورت اخطار بر روی شماره تلفن های همراه متخلفان ارسال می گردد.

صفری زاده با بیان این مطلب که شهروندانی که در حال عبور و مرور در خیابان ها و کوچه های شهر هستند هر روز شاهد دیوار نوشته های نامتوازنی بوده که جلوه نازیبایی را به سیمای شهر داده است افزود: اطلاع رسانی و اخطاریه های لازم بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر داده شده است و در صورت ترتیب اثر داده نشدن، از طریق مخابرات و معاونت دادگستری تلفن های همراه متخلفین قطع خواهد شد.

صفری زاده عنوان نمود که زیباسازی شهری علاوه بر تأثیر مثبتی که در روحیه شهروندان شهر دارد در جذب مسافران تأثیر بسزایی دارد و افرادی برای ارائه خدماتشان از قبیل خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تعمیرات وسایل منزل و غیره برچسب هایی بدون اجازه مالکان به درب و دیوار منازل می چسبانند که این موضوع موجب کلافه شدن شهروندان گردیده است.

صفری زاده با اشاره به تبلیغات غیرمجاز منازل مبله در سطح شهر بیان نمود: یک کانکس در ورودی شهر جهت هدایت و در اختیار دادن اطلاعات منازل مبله نصب خواهد شد.

صفری زاده افزود : شهروندان می توانند برای تبلیغات شهری از طریق بیلبوردهای تبلیغاتی با مراجعه به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر در خیابان شهید چمران مراجعه نمایند.

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.