شهردار بوشهر در مراسم کلنگ زنی پنج پروژه مدیریت شهری:

امیدواریم با مساعدت استاندار محترم وضعیت اعتبارات استانی شهرداری بوشهر جهت پروژه های مهم شهری بهبود یابد

عملیات اجرایی پنج پروژه مدیریت شهری با حضور شهردار بوشهر، اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین و مدیران شهرداری ، شورایاران و خبرنگاران آغاز شد . شهردار بوشهر هدف از کلنگ زنی این پروژه ها را توسعه متوازن شهر دانست. احداث دیوار فلزی پارک پرندگان ، احداث پارک حاشیه ای حدفاصل بیمارستان خلیج فارس تا ورودی شهرک نیایش، اجرای پیاده روسازی از میدان آزادی تا تنگک یک، اجرای گذر ۲۰ متری شمال مسجد توحید، اجرای روکش آسفالت میدان آزادی تا میدان مطهری در شهر بوشهر پروژه هایی بود که اجرای آنها شروع شد.

عملیات اجرایی پنج پروژه مدیریت شهری با اعتباری معادل سی و هفت میلیارد ریال در شهر بوشهر و توسط شهرداری مرکز استان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بوشهر، غلامعلی میگلی نژاد در جمع خبرنگاران در پایان مراسم کلنگ زنی پروژه های شهرداری بوشهر با اعلام این خبر افزود :

امید داریم امسال استاندار محترم به عنوان رئیس شورای برنامه ریزی استان ، و فرماندار محترم به عنوان رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان ،از اعتبارات تملک دارایی ،اعتبار مناسبی به شهرداری بوشهر تخصیص بدهند.

شهردار بوشهر با اشاره به کمبود اعتبار  شهرداری بوشهر از محل تملک دارایی ها در سال گذشته افزود: امسال امید داریم  با توجه به اینکه فروش نفت مان افزایش پیدا کرده و سهم تملک دارایی ها که به دستگاههای کشور داده می شود اعتبار بالاتری است ،  اعتبار شهرداری بوشهر نیز از این محل رشد نماید.

میگلی نژاد با اشاره به  اعتبار داخلی  شهرداری افزود: امیدواریم که در سال ۹۵ اعتبار استانی به کمک اعتبار شهرداری بیاید تا سیر تحول بوشهرتسریع  شود.

شهردار مرکز استان با بیان این مطلب که شهرداری در نظر دارد که با رعایت اصول کیفی ،در کمترین زمان ممکن این پروژه های به مرحله بهره برداری برساند  

میگلی نژاد در ادامه افزود : رویکرد شهرداری بوشهر در حال حاضر توسعه و عمران شهری است.

شهردار بوشهر تاکید کرد که شهرداری جهت  پیشرفت شهر بوشهر به  طور متوازن در همه ابعاد در حال حرکت و برنامه ریزی است.

میگلی نژاد با اشاره به اینکه روند اجرایی پروژه های شهرداری در روزهای آینده  نیز ادامه خواهد داشت افزود:

در هفته های آتی نیز سایر پروژه های را با  کمک همکاران عزیزمان در شهرداری و مشارکت شهروندان اجرایی خواهیم کرد.

 

 

 

 

پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.