به مناسبت ماه مبارک رمضان

دیدار شهردار بوشهر و اعضای شورای اسلامی شهر با کودکان تحت پوشش اداره کل بهزیستی

در جریان بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از کودکان تحت پوشش سازمان بهزیستی ،شهردار بوشهر با اعلام این مطلب که لایحه کمک به کودکان تجت پوشش بهزیستی را به شورای اسلامی شهر ارسال می کند، از خانه کودکان شیرخواره بازدید به عمل آورد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان،غلامعلي ميگلي نژاد، شهردار بندر بوشهر با كودكان تحت پوشش  سازمان بهزيستي ديدار كردند و به آنها هدایایی را تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري بندر بوشهر، در این دیدار که با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر بوشهر و معاونین و مدیران شهرداری به مناسبت ايام ماه مبارك رمضان بر گزار شد، مسئولين اداره كل بهزيستي استان بوشهر درباره شرایط و وضعیت کودکان تحت پوشش توضیجاتی دادند.

 

خدیجه پوربهی مدیرکل بهزیستی با خوشامدگویی به شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، با بیان این مطلب که با كمك هاي مردمي كه توسط خیرین به اين سازمان مي شود هزينه هاي درمان، لباس، تحصيلات و ... كودكان تحت پوشش بهزيستي  مهیا می شود اظهار داشنتد : با وجود این کمک ها ما  از شهردار محترم و  شوراي اسلامي شهر درخواست كمك به اين كودكان داریم .

در اين ديدار صميمانه شهردار بوشهر، غلامعلي ميگلي نژاد با بيان اينكه ما با نيت خير آماده ايم  که به این وضعیت کمک کنیم افزود : به این منظور لايحه ای به شوراي اسلامي شهر مي فرستيم تا اعضاي شورا بررسي كنند انشاء الله بتوانيم به اين عزيزان كمك كنيم.

در این دیدار كودكان نیز  برای دقایقی برای میهمانان خود شعرخواني كردند .

در پایان این دیدار شهردار بوشهر و  اعضاي شوراي اسلامي شهر از خانه كودكان شيرخواره نيز بازديد نمودند.
 
 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.