برگزاری جلسه تدوین سند راهبردی توسعه شهر هوشمند بوشهر در شهرداری بوشهر

رییس هیت مدیره سازمان فناوری شهرداری بوشهر با بیان این مطلب اظهار داشت: بندر بوشهر ظرفیتهای بسیار خوبی در میان شهروندان، پرسنل شهری و همچنین زیرساختها دارد که می تواند در هوشمندسازی این شهر تاثیر چشمگیری داشته باشد.

در این جلسه بر قابلیت هاو ظرفیتهای بندر بوشهر به عنوان شهر هوشمند تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر، رییس هیت مدیره سازمان فناوری شهرداری بوشهر با بیان این مطلب اظهار داشت: بندر بوشهر ظرفیتهای بسیار خوبی در میان شهروندان، پرسنل شهری و همچنین زیرساختها دارد که می تواند در هوشمندسازی این شهر تاثیر چشمگیری داشته باشد.

عبدالامیر قاسمی با بیان این مطلب که شهرداری بوشهر در این رابطه اقدامات متعددی را به عمل آورده است افزود: در شهرداری مرکز استان با اجرایی کردن طرحهای مختلفی از جمله جی آی اس، طرح پلاک کوبی الکترونیک درختان،واگذاری اینترنت رایگان در محیط پارکهای ساحلی تلاش شده است تا شهروندان از تاثیرات مثبت فناوری و تکنولوژی در جهت بهبود زندگی شهری بهره ببرند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری بندر بوشهر با اشاره به اجرایی شدن طرح مکانیزاسون اداری، سیستم های مکانیزه شهرسازی و سیستم مهندسین ناظر در شهرداری بندر بوشهر افزود: شهرداری بوشهر با توجه به داشتن نیروهای نخبه آمادگی کامل دارد تا سایر امور و فعالیت های خود را به نحوی مناسب هوشمندسازی کرده و از سیستمهای مکانیزه بهره ببرد.

در این جلسه که با حضور مشاور ملی طرح و مدیر عاملان سازمانها ،شهرداران مناطق  برگزار شد ،  محمدرضا خیر ، مدیرعامل سازمان فناوری شهرداری بوشهر ضمن خوشامدگویی به مهمانان و اعضای جلسه اعلام کرد :

سازمان فناوری اطلاعات شهرداری بوشهر برنامه های جدی جهت هوشمند سازی شهر بوشهر دارد که  تدوین سند راهبری این حوزه می تواند نقش مهمی در عملیاتی شدن برنامه های شهرداری بوشهر در ماههای آتی باشد.

 

نوشته های مرتبط: 
پنجره: 

دیدگاه جدیدی بگذارید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.